RuyaTabirleri.com

Rüyada Pis Görmek

Rüyada pis görmek, yaşanacak sıkıntılardan ve yapılan işlerin gerektiği kadar kazanç getirmemesinden ötürü çok büyük bir maddi açmaza girileceğine, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına yorumlanır.

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

Yaşanan kötü durumlardan ve sorunlu olaylardan ötürü can sıkıntısı yaşanacağına, keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine, uzun bir süre boyunca zorluk çekileceğine ve üzüntülü günler geçirileceğine işaret eder.  

Rüyada Pis Su İçmek

Sorunlu ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına yorulur.

Rüyada Pis Havuz Görmek

Sosyal hayat ve iş hayatı içinde bazı anlaşmazlıklara düşmeye, ortaklık kurulan kişi ile kanlı bıçaklı olmaya, kazanılan başarılardan ötürü düşman edinmeye ve herkes tarafından beğenilen iyi huyları terk etmeye rivayet eder. Aynı zamanda, aile hayatında bazı kötü olayların başgöstereceğine ve üzgün ve sıkıntılı günler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Pis Suya Düşmek

İşlerin ve aile düzeninin kıskanç kişiler tarafından bozulacağına, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine ve büyük stres altına girileceğine işaret eder.

Rüyada Pis Ev Temizlemek

Hayatın daha rahat ve güzel olacağına, maddi olanakların günden güne artacağına ve zahmetli işlerin kolaylıkla yapılacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,