RuyaTabirleri.com

Rüyada Pis Su Görmek

Rüyada pis su görmek, rüyayı gören kişinin temizliğine ve beslenmesine dikkat eden biri olmasına, yeterli ve dengeli beslenmesine, sinir ve stresten uzak durmasına ve sağlığı konusunda çok titiz davranmasına rağmen yakın bir zaman içerisinde çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve eski sağlığına kavuşmak için çok zorlu ve çok riskli bir yoldan geçmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Pis Su Akması

Rüya sahibinin, yaptığı işleri, gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazandığı başarıları çekemeyen, iyi bir insan olmasını ve etrafındaki insanlar tarafından sevilip sayılmasını, çok dürüst ve ahlaklı bir kişi olmasını kıskanan kişiler olduğuna ve bu kişilerin her zaman rüya sahibinin, arkasından iş çevirdiklerine ve kuyusunu kazdıklarına ancak ne kadar çabalasalar da başarılı olamayacaklarına işaret eder.

Rüyada Pis Su İçmek

Rüyayı gören kişinin, büyük sıkıntılar ve sorunlarla karşılaşacağına, sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına, yaptığı her hamle ile daha kötü bir olayla karşılaşacağına bu yüzden adımlarını düşünüp taşınarak atması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Pis Su İle Abdest Almak

İş hayatında çok iyi işler gerçekleştirip büyük paralar kazanan rüya sahibinin, çok büyük bir işe gireceği sırada vereceği hatalı kararlardan ötürü çok büyük zarar göreceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Pis Su Yutmak

Rüya sahibinin, iş hayatında hiç hesap etmediği bir sorunla karşılaşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, ailesi içinde dağılmalar olacağına ve neredeyse iflasın eşiğine gelip çok zorluklar çekmesine rağmen işini kurtaracağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pis Su Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. serdar (30 Aralık 2014 saat: 22:38)

  Rüyamda bilmdediğim yerdeyim ve atık su varmış akıyor ama su koyu mavi içerisinde kireç taneleri olurya suda öle beyazlıklar var biride sarı ceketli bomba var sarmış c3 patlayıcı gibi sarı koli bantı ile ona ip bağlamış suya atmış suyu ilerde büyük kakanalizaSyon boruları gibi bbüyük bir delile gidiyor su bomba oraya gitmesi gerekliymiş ama akıntıda bir yerde engel çıkıyor atlayıp o engeli aşmasını sağlıyorum sudan hızla çıkıyorum bomba patlıyor. Üzerimde o beyaz beyaz dediğim tanecikler var yıkanmam gerekiyormuş duşa giderken uyandım. Yorumlarsanız sewinirim

 2. sema (22 Aralık 2014 saat: 22:23)

  Merhabalar. Rüyamda pis bi deniz gördüm hava karanlikdi, denizin kenarinda benimle beraber duran 3 kisi daha vardi o sirada kiyaya dogru bisey yaklasti ben ne oldugunu anlamak icin cektigimde bebek gördüm bebek o kadar küçüktüki ve o kadar temiz yuzluyduki ben oyuncak zannetmistimki nefes almaya ve gözünü acmaya basladi ben tam yüzümü cevirdigimde yanimdaki insanlara sol kolumu o kadar sıkı bir sekilde tuttuku tirnaklari koluma girmis gibu aci hisettim ki orda uyandim. Ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim. .

 3. aylin kaplan (14 Aralık 2014 saat: 00:10)

  Rüyamda ailemden ayrı bir eve çıkıyorum gece evi tutmuş mu oluyorum bi anda o evde oluyorum bi kadın çıkıp geliyo gördüğümde korkup şaşırıyorum.
  Kadın o evin çalışanı oluyo ve evin içinde bir kuyu içi pis suyla dolu kadın suyun içinde oluyo suyu fıçıya doldurup boşaltcak oluyo ama suya kabı daldırdıgında ölmüş insanlar oluyo kabın içinde onlarıda fıçıya atıyo bi anda çıglık sesi duyuyorum yaşıyolar dediğimde hayır ölüler diyo o anda kadının kızıda oluyo oda aynı şekilde başka yerden geldi ses ölüler diyo
  Sonra bi anda uyandım sabah saat 5 ti

  Yorumunu alabilirmiyim…

 4. armagan (13 Aralık 2014 saat: 01:05)

  selamlar. rüyamda çok susamıştım 1 bardak su içtim bardağın dibine baktığımda su pisti dibinde kalan suda 1i beyaz birkaçı gri partiküller vardı bu su kirliymiş diye bi bardak daha içtim onunda dibi aynı şekilde kirliydi bu şekilde 3 bardak içtim ama üç ününde dibi aynı şekilde kirliydi

 5. hatice (15 Ocak 2014 saat: 18:22)

  Ruyamda bianda kendimi bir savasin icin de buldum savastan kacar ken ormanlik alanda önüme 3 tane ayrì ayri yol cikti birincisine girdim birden önüme bimagara cikti magara kapaliydi ama sonra ordan ciktim ikinci yolagirdim o yolda magaraya cikti ama o magarada kapaliydi sonra üçüncü yolagirdim o yolda magaraya cikti magara acikti icine girdim ici pis suyla boluydu ve cok kötü bir koku vardì suyun icine öylekendimi biraktim ve suya girdim su cok pis vede kökuyodu vede insan cesetleri gördüm suyun icinde sora kortum o anda biri alip beni o sudan cekip cikardi cikaran kimdi bilmiyorum tanidik deyildi ama osudan ciktim sonra ciktigim da savasin bittigini gordum. Ruyami yorumlar saniz cok sevinirim cunku cok merak ediyorum simdiden cok tesekurler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,