RuyaTabirleri.com

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

Rüyada pis tuvalet görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı projeler ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar ile daha büyük yatırımlar yaparak çok daha iyi işlere imza atacağına ve büyük başarılara ulaşarak hem kendisine hem iş hayatına çok katkı sağlayacak şeyler yapacağına ve çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Pis Tuvalet Temizlemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşanacak sıkıntılarından ötürü elde ettiği tüm zenginliği kaybettirecek sıkıntılarla karşı karşıya geleceğine, sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına ve kısa zaman içerisinde toparlanacağına rivayet eder.

Rüyada Pis Tuvalete Girmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük kazanç sağlayacak, çok büyük başarılar kazandıracak ve çok hayırlı bir işe sahip olmasını sağlayacak çalışmalar gerçekleştireceğine ya da çok zengin bir kişi ile bir ortaklığa gireceğine ve çok kazanç sağlayarak rahat bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada Pis Tuvaleti Yıkamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük emek vererek kazandığı başarıları ve paraları, hayırlı işler ve yardıma muhtaç insanlara destek olmak için harcayacağına, sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına ve insanların hayır dualarını alacağına işaret eder.

Rüyada Pis Tuvalete Oturmak

Rüya sahibinin, iş hayatında kazandığı başarıları ve paraları yeterli gördüğü için artık yeni işler yapmayacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine, yeni yatırımlar gerçekleştireceğine ve çok daha iyi bir duruma geleceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pis Tuvalet Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. eylül (06 Aralık 2014 saat: 09:47)

  rüyamda hamıleymişim yenı bı hamıleleıkmiş. kanamam var ve doktor bana düşük yapacagımı,zor cocuk sahıbı olacagımı soluyor. evde dinlenmem için rapor veriyor. yatıyorum kayın pederim varmı bişi diyor iç çamasırıma bakıyorum beyaz bi çamasır kan olmus. üzülüyorum. sonra kayın valıdemın yanına gidiyorum çalıstıgı yere ama baska bi yermiş orası. tuvalete giriyor dar ve bakımsız pis bı tuvalet. bana ordan peçete vermeye calısıyor.

 2. sibel (03 Aralık 2014 saat: 22:22)

  Rüyamda lazımlık şeklinde odada klozet var içi dışkı dolu annemle ben yapmışım annem su döküyor ama temizlenmiyor oradan mutfağa geçiyorum oradan da annanem kazanlara tepsilerle dolu dolu pirinç pilavı yapmış yiyorum.Bir köşeye de yufka ekmek üst üste dizmiş mutfak dolu şaşırıyorum. Yorumlarsanız teşekkür ederim

 3. yağmur (29 Nisan 2014 saat: 05:09)

  Ruyamda eve geliyorum evimizin tuvaletleri cok kirli anneme diyorum bu ne hal megersem 8 yasindaki kardesim yapmis. Annem temizliyor ben de banyodaki tuvaleti temizliyorum ama temizledigim tuvalet normal kirlilikte annemin temizledigi cokcok daha pis. Sonra bir yere gidiyoruz kafe gibi annem diyor ustumde pis koku varmi koku olmuyor hayir diyorum sonra okul arkadasimla ayni koltuktta otobuste gidiyoruz cikma teklifi ediyor sesimden etkilendigini soyluyor ve su an erkek arkadasim oldugunu biliyor. Diyor ha şu sevgilin falan. Ben de tepkimi gostermek icin parmaklarini sıkıyorum. Otobuaten inince annemin yanindayim bir daha ne zaman gelicez diyorum somestrda diyor ve uyaniyorum

 4. özlem (12 Nisan 2014 saat: 19:30)

  ruyamda köydeki evimize gidiyoruz annem halam ve ben eve girdiğimizde tuvaletler çok pisti ve anneme diyorumki anne dedm bu evi ne yapmış böyle bu tuvaletlerin ne diyorum.sonrasında hadi anne şu tuvaletleri yıkayalım pislikleri arındalım ve biz yıkamaya başlıyoruz her yeri temizliyoruz sonrasında ben banyoyu yıkarken anneme diyorumki anne esyalrımı getir bi duş alayım çıkayım diyorum annemde tammam dio yıkan çık baban da seni almaya gelicek diyor ve yıkanıyorum annem bana sadece beyaz bi çarşaf getiriyor neden çarşaf getirdin anne diyorum ben öldümmüki getirdin diyorum annemde öldün ya kızım sen bilmiyomusun hadi çabuk ol baban gelcek acele et diyor..ve sonunda uyanıyorum..

 5. damla (25 Mart 2014 saat: 12:14)

  Rüyamda evimdeyim ailem ve iş arkadaşlarım var.Evim pis biraz sadece salonum pırıl pırıl ve salonda erkek arkadaşım oturuyor.Ben herkese kahve yapıyorum.Ancak ben kahvemi gizlice tuvalette içiyorum;çok pis olan tuvalete giriyirum pis derken; kısa kısa kıllarla dolu pis bir tuvalet.Ben girip bu tuvalette kahvemi içiyorum ve fincanımı 3 kere fincanın tabağına kapatıp açıyorm şekillensin diye.Daha sonra ben yine gizlice tuvalette kendi falıma bakıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,