RuyaTabirleri.com

Rüyada Pişi Görmek

Rüyada pişi görmek, rüyayı gören kişinin işsizlikten, aşsızlıktan ve parasızlıktan kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin maddi konulardaki çaresizliklerinden ve çözümsüzlüklerinden sıyrılmayı başaracağına, bu olumlu gelişmenin de iç dünyasına etki edeceğine, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacağına alamet eder. Rüya sahibi kolay şekilde kazanç elde edecek ve yarınları için birikim yapabilecek demektir.

Rüyada Pişi Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin işinin gücünün yolunda gideceğine, başarılarının artacağına, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine tabir edilir. Rüya sahibi emeklerinin ve alın teri ile ortaya koyduğu çalışmalarının ve de projelerinin karşılığını eksiksiz alacak ve bundan da memnun olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Pişi Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni iş teklifleri alacağına, hayırlı girişimlerde bulunacağına, kendinden emin adımlar atacağına ve bu sayede mesleğinde ilerleyerek bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin borçlarından kurtulacağına ve daha rahat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Pişi Yapıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin saygınlığının artmasını ve yüceltileceği sözler duymasını sağlayacak olayların içinde yer alacağına ve kendisine başarıyı, kazancı ve mutluluğu getirebilecek kişilerle hareket edeceğine bu sayede hedeflerini, amaçlarını ve yarınlarına dair beklentilerini gerçekleştirmenin tadını çıkaracağına rivayet edilir.

Rüyada Pişi Dağıtmak

Rüyayı gören kişinin iyi kalpli, paylaşımcı ve yardımsever olması nedeniyle hayır işlerinden hiç kaçınmadığına, bunu ibadet saydığına ve yardıma muhtaç olan insanları sevindirmekten büyük bir huzur duyduğuna ve manevi güç aldığına delalet eder.

Rüyada Pişi Hamuru Görmek

Rüyayı gören kişinin refahının yerinde olduğuna, aklını ve yeteneklerini en doğru şekilde kullanmayı bildiğine, kendisine menfaat getirecek yolları her zaman bulduğuna ve tabiri caizse ekmeğini taştan çıkaran kimse olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!