RuyaTabirleri.com

Rüyada Pislik Görmek

Rüyada pislik görmek rüya sahibinin doğru yollardan sapmasına, kötü kişilere uyarak günahkâr olmasına işaret eder. Rüya sahibi içindeki iyiliği ve iyi niyetlerini öldürerek, başka biri olacak ve başkalarının hakkını çalıp, günahına girerek mal varlığı elde edecek demektir. Rüyada pislik görmenin güzel olan yanı bolluğu ve bereketi ifade ediyor olmasıdır.

Rüyasında bir kimsenin pisliğini gören rüya sahibi, tüm borçlarından kurtulacak, parasız ve işsiz geçen günlerini geride bırakacak, evindeki yokluktan ve dolayısıyla da geçim sıkıntısından çıkacak ve rahat geçecek günler yaşayacaktır.

Rüyada Pislik Bulaşması

Bir kimsenin rüyasında bir yerine insan ya da hayvan pisliği bulaştığını görmesi hayırlı olacak şeylere işaret eder. Rüya sahibi helal olacak kazanca kavuşacak, şansının açılması sayesinde, çok çalışması suretiyle büyük bir servet elde edecek demektir.

Rüyada Pislik Kokusu Duymak

Kötü günlerin biteceğini müjdeler. Rüya sahibinin sonunda sıkıntılı ve zor günlerini arkasında bırakacağı ve hayalini kurduğu günlere kavuşacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Pislik Yapmak

Rüya sahibinin kendisinin bile nasıl yaptığını anlayamayacağı bir hataya düşeceğine ve bu nedenle çevresindekilerce ayıplanacağına işaret eder. Rüya sahibi bu nedenle bir süre toplum içine çıkamayacak, eve kapanıp mutsuz ve zor günler geçirecektir.

Rüyada Pislik Yıkamak

Rüya sahibinin girdiği yanlış yollardan geri dönüp, yeniden hak yoluna girmesine işaret eder. Rüya sahibi yaptığı hataları fark edip, tövbekâr olup, günahlarının affedilmesi için Allah katında mübarek olan pek çok hayır işi yapacak diye tabir edilir.

Rüyada Pislik Temizlediğini Görmek

Rüya sahibinin öz eleştiri yaparak, kusurlarının ve yanlış tavırlarının farkına varmasına işaret eder. Bu sayede rüya sahibi çevresinde haksızlık yaptığı kişilerin de olduğunu fark edecek ve onların gönlünü almak için bazı adımlar atacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: