RuyaTabirleri.com

Rüyada Pişman Görmek

Rüyada pişman görmek, İslami yorumu bakımından rüya sahibinin tövbe etmek isteyeceğine, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine işarettir. Hatalı hareketlerde bulunulması sonucu huzursuzluğun baş göstereceği, manevi açıdan kişinin kendisini tedirgin ve mutsuz hissedeceğini tabir eder. Aksi yorumlar da söz konusudur ve yapılan işlerden kazanılan başarıların kişiye büyük bir övünç kaynağı olacağına, alacağı kararların geleceği için büyük adımlar atmasını sağlayacağını da bildirir. Sevdikleri tarafından yüceltilen ve sürekli takdir gören biri olmak anlamına da gelir.

Rüyada Pişman Olduğunu Görmek

Aksine yorumlanır ve büyük mutluluk duyulacak, gurur verici olayların içinde olunacağına, ferdi olarak başarı elde etmenin yanı sıra, iş yerinde takım olarak da büyük bir projenin başarıyla sonuçlandırılması neticesinde ödüllendirileceği şeklinde de yorumlanır. Başkalarından farklı düşünen rüya sahibinin, denenmemiş konularda büyük bir ticari başarı sağlaması veya açacağı iş yerinde ilklere imza atacağı şeklinde de tabir edilir. Pişmanlık duyan kişi o an için mevcut sorunu neyse ondan kısa sürede kurtulur ve feraha çıkar. Özellikle zor durumdaki kişilerin karşısına çıkacak çok önemli fırsatlara da işaret eder.

Rüyada Pişmanlıktan Ağlamak

Çok sevinilecek, kişiyi mutlu edecek bir olayın yaşanacağına, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, gündelik hayatta ve iş yaşamında kişinin çok şanslı biri olacağına, sanki cennetteymiş gibi mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine tabir edilir.

Rüyada Pişman Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle geri dönüşün olmadığı, sonuçların asla değiştirilemeyeceği büyük bir hata işleyen kişilerin vicdanları ile yaptıkları hesaplaşmadan kaynaklanan rüyalardandır. Kişi kendi hayatı kadar başkalarının hayatına da zarar verdiği durumlarda bilinçaltında yaşadığı pişmanlık duygusu rüyalarda da benzer şekillerde oryaya çıkar ve suçluluk duygusu giderek artar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pişman Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. garip (26 Ağustos 2015 saat: 19:27)

    Karşılıksız sevdiğim cocukluk aşkım (suan evli ) eşiyle tartışıyor eşi ona bıçak çekiyor.. bana bn çok pişmanım bu insanla eklediğim için bana çok çektiriyor diyor.. Boşanma diyorum elim kolum bağlı yapamıyorum diyor ailem hiç memnun deil boyun egiyorum diyor ve iletişim kurmaya çalışıyor snra uyandim

  2. ferhat gundoğdu (21 Haziran 2015 saat: 11:53)

    TV programında izleyici olarak gidiyor ama izleyemiyorduk. Büyük bir otobüs dolusu insan. Dönüş yolunda bir kişi sohbet e gidelim diyor topluca kimse ses etmeyince istikamet sohbet yeri oluyor. Benim yanındaki kolturta oturan adam şöföre dur da ben ineyim diyor. Peşin den bende iniyorum. İnince çocukken hoşlandığım ama hiç dillendirmediğim kız geliyor. Cebimden şarj aletin düşmüş onu uzatıyor bana bende alıyorum. Sonra telefonum çalıyor. Arayan şimdiki kız arkadaşım neden açmıyorsun diye yırtınıyor. Bende ters ters cevaplar veriyorum.
    Sonra yola çıkıyoruz ben kapalı çarşı gibi bir yer ama tıklım tıklım dolu bir yer orada yarışmalar yapılıyor. Bende bir motora binip boş bir araziye çıkıyorum hızlanınca hendeğe ön teker giriyor ve kaza yapıyorum. Şebnem ferah ta aynı zaman da konser veriyor. Bende insanlar o kadar gelmiş düşüncesiyle motoru kaldırıp devam ediyorum. Ama biraz gittikten sonra ağlamaya başlıyorum. Kız arkadaşımı kırdığım için arayıp özür dilemek istiyorum ve uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,