RuyaTabirleri.com

Rüyada Pişmaniye Görmek

Rüyada pişmaniye görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri hayalini kurduğu ve sahip olmayı çok istediği ancak gerek iş hayatındaki gerek aile hayatındaki sorumluluklar yüzünden bir türlü gerçekleştiremediği şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, bu yüzden biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği herşeye rahat bir şekilde ulaşacağına ve çok büyük bir özgüven ve mutluluk duyacağına işaret eder.

Rüyada Pişmaniye Yemek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, işlerinin yakın bir zamanda yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına ve çok başarılı bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada Pişmaniye Yediğini Görmek

Rüyada pişmaniye yemek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntı çekilen bir dönemin biteceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, büyük atılımların yapılacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine ve yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada Pişmaniye Almak

Uzun yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde sahip olmak için gereğinden daha fazla çalışılması, birçok sıkıntının ve sorunun göze alınması, çok daha fazla ve daha ağır çalışmalara hazırlık yapılması gerektiğine ve bu sayede istenilen şeye geç de olsa ulaşılabilineceğine ve çok mutlu olunacağına tabir edilir.

Rüyada Pişmaniye Satın Almak

Yapılacak işlerde önce oturup nasıl hareket edileceği, hangi aşamalarda hangi yolların izlenebileceği gibi konularda kafa yorulması gerektiğine ve çalışmanın bu sayede başarıya ulaşacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!