RuyaTabirleri.com

Rüyada Pişmanlık Görmek

Rüyada pişmanlık görmek, tam tersi şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı işlerle övünmesine işaret eder. Kişi güzel işler başaracak ve gururlanacağı sözler işitecek demektir. Rüyada pişmanlık görmek, yüceltilmeye, değer görmeye, takdir ve sevgi toplamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin, yetenekleri, üstün zekâsı ve muhteşem buluşları sayesinde çevresindekiler tarafından ayrıcalık göreceği, herkesten bir adım önde olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Pişmanlık Duymak

Bir kişi rüyasında yaptığı bir işten pişmanlık duyduğunu görürse eğer, tüm sıkıntısından, kederinden, ağırlığından ve huzursuzluğundan kurtulacak demektir. Rüya sahibinin karşısına derdine derman yaralarına da ilaç olacak fırsatlar çıkacak ve hayatı kurtulacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Üzülmek

Rüyasında üzüldüğünü gören kişinin her işi gücü rast gidecek, kişi istediği başarıyı yakalayacak, meslek hayatının zirvesine çıkacak ve başarıdan başarıya koşacak demektir. Rüyada üzülmek, gerçek hayatta ne kadar şanslı olduğunun bir göstergesidir.

Rüyada Üzülüp Ağlamak

Rüyasında hem üzüldüğünü hem de gözünden yaş gelerek ağladığını gören kişi, mutlulukların en güzelini ve en büyüğünü yaşayacak, hayallerinin gerçek olduğunu görecek ve bu dünyada sanki cenneteymişçesine güzel yaşayacak demektir.

Rüyada Üzülmek Kızmak

Rüyasında üzüldüğünü ve kızdığını gören kişinin hayatında, keyfinin ve ağzının tadının kaçacağı bazı olaylar yaşanacaktır diye değerlendirilir. Rüya sahibi olumsuz şeyler yaşayacak, uzun süre yaşadıklarının etkisiyle mutsuz olup, asık suratla gezecektir.

Rüyada Üzülmek Korkmak

Rüyada üzülmek korkmak, rüya sahibinin ilkokuldan itibaren tüm tahsil ve meslek hayatında hep üstün başarı belgeleri alacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayata karşı cesur olduğuna ve inandıklarını gerçekleştireceğine tabir edilir.

Rüyada Üzülen Birini Görmek

Rüyada üzülen birini görmek, rüya sahibi üzerinden değil rüyada görülen kişi üzerinden değerlendirilir ve o kişinin sağlık, huzur, mutluluk yaşayacağı ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!