RuyaTabirleri.com

Rüyada Pişmanlık Görmek

Rüyada pişmanlık görmek, tam tersi şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı işlerle övünmesine işaret eder. Kişi güzel işler başaracak ve gururlanacağı sözler işitecek demektir. Rüyada pişmanlık görmek, yüceltilmeye, değer görmeye, takdir ve sevgi toplamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin, yetenekleri, üstün zekâsı ve muhteşem buluşları sayesinde çevresindekiler tarafından ayrıcalık göreceği, herkesten bir adım önde olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Pişmanlık Duymak

Bir kişi rüyasında yaptığı bir işten pişmanlık duyduğunu görürse eğer, tüm sıkıntısından, kederinden, ağırlığından ve huzursuzluğundan kurtulacak demektir. Rüya sahibinin karşısına derdine derman yaralarına da ilaç olacak fırsatlar çıkacak ve hayatı kurtulacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Üzülmek

Rüyasında üzüldüğünü gören kişinin her işi gücü rast gidecek, kişi istediği başarıyı yakalayacak, meslek hayatının zirvesine çıkacak ve başarıdan başarıya koşacak demektir. Rüyada üzülmek, gerçek hayatta ne kadar şanslı olduğunun bir göstergesidir.

Rüyada Üzülüp Ağlamak

Rüyasında hem üzüldüğünü hem de gözünden yaş gelerek ağladığını gören kişi, mutlulukların en güzelini ve en büyüğünü yaşayacak, hayallerinin gerçek olduğunu görecek ve bu dünyada sanki cenneteymişçesine güzel yaşayacak demektir.

Rüyada Üzülmek Kızmak

Rüyasında üzüldüğünü ve kızdığını gören kişinin hayatında, keyfinin ve ağzının tadının kaçacağı bazı olaylar yaşanacaktır diye değerlendirilir. Rüya sahibi olumsuz şeyler yaşayacak, uzun süre yaşadıklarının etkisiyle mutsuz olup, asık suratla gezecektir.

Rüyada Üzülmek Korkmak

Rüyada üzülmek korkmak, rüya sahibinin ilkokuldan itibaren tüm tahsil ve meslek hayatında hep üstün başarı belgeleri alacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayata karşı cesur olduğuna ve inandıklarını gerçekleştireceğine tabir edilir.

Rüyada Üzülen Birini Görmek

Rüyada üzülen birini görmek, rüya sahibi üzerinden değil rüyada görülen kişi üzerinden değerlendirilir ve o kişinin sağlık, huzur, mutluluk yaşayacağı ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pişmanlık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. elif (08 Mart 2014 saat: 23:46)

    Rüyamdan bir önceki gün arkadaşım bir çocuğun resmini gösterdi. Gece rüyamda o çocuk yanında bir arkadaşı ile gelip bana “sen nasıl böyle bir şey yaptın? Ben senin yüzünden Sarı ile küstüm.’ dedi. Bende pişmanlık duyuyorum, utanıyorum. ‘Böyle olacağını bilemezdim’ gibisinden cümleler kuruyordum. Biz konuşmamız daha önce ama o yakın arkadaşına karşı beni savunmuş ve benim için onunla küsmüş. Daha sonra bana resmini veriyor. Sonrada uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,