RuyaTabirleri.com

Rüyada Pişmiş Balık Görmek

Rüyada pişmiş balık görmek, rüyayı gören kişinin, çok büyük emekler verdiği eğitim ya da iş hayatı için dil öğrenmek ya da çok önemli bir iş toplantısına katılmak amacı ile çok uzak bir ülkeye yolculuk yapacağına ve bu yolculuk sonucunda çok hayırlı ve sevinçli gelişmeler yaşanacağına ve büyük başarılar kazanılacağına tabir eder.

Rüyada Pişmiş Balık Yemek

Çok hayırlı bir rüya olmakla birlikte iki şekilde yorulur. Eğer rüya sahibi okul okuyan bir genç ise eğitim hayatı içerisinde kendisini daha fazla geliştirmek için başka bir ülkeye gideceğine ve hayırlı haberler eşliğinde döneceğine tabir eder. Eğer rüyayı gören kişi, bir iş ile meşgul ise işle ilgili bir görüşme için seyahate çıkacağına işaret eder.

Rüyada Pişmiş Balık Temizlemek

Rüyayı gören kişinin, kendisini geliştirmek için yaptığı onca şeyden sonra gireceği ya da yapacağı işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada Pişmiş Balık Tutmak

Rüya sahibinin, çok büyük ve müjdeli haberler alacağına, bu haberlerden aldığı cesaret ile çok büyük işlere girişeceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Pişmiş Balık Yakalamak

Pişmiş balık tutmak ile neredeyse aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, çok uzak bir yerden gelecek haber ile çok büyük ve kazançlı bir işe yatırım yapacağına ve bolluk ve bereket içinde yaşayacağına yorulur.

Rüyada Pişmiş Balık Eti Görmek

Rüya sahibinin, aldığı eğitim ya da destek sayesinde iş hayatında büyük çalışmalar yapacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Pişmiş Balık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ibrahim (03 Temmuz 2014 saat: 12:57)

    rüyamda önce 2 tepsi pişmiş balıklar gördüm başında kimse yok sanki annem pişirmiş gibi geldi ama ben yanaştım ve birden küçük köpek ev köpegi kulagı az uzundu bana durmadan havluyor 1o metre eve dogru gıderken arkama baktım kediler balıklara yanaşıyor ve ben tas attım ama korkutmak amaçlı as kalsa degıyordu ama degmedı ona ragmen kaçmıyor ama balıklara dokunmuyordu köpekde öyle ıdı eve devam ettim evin girişinde hala havluyor öyle havluyorkı sankı bışeymi oldu dıye eve gırdım mısafır vardı 1 kışı anneme birşey söylüyor eşiniz gelmiyor siz gitmelisiniz beni endişe eden o köpek öyle havladıkı ıçınden onun sesıne uyandım yardımcı olursanız çok sevınırım

  2. Gülçin (09 Mart 2014 saat: 01:38)

    Merhaba ben evli 32 yaşında bir bayanım,ev hanımıyım.Geçen gece rüyamda tanımadığım bir kadın ve onun çocuğuyla bir kaldırımda yürüyoruz bi yere götürüyolardı beni yürüdüğümüz kaldırımda uzunca bir tezgahta kızarmış büyük balıklar gördüm aralarında kızarmamış olanlarda vardı geçerken onlara baktım az ileride bi bakıyoruz yerde kocaman bir yunus yavrusu ben öyle sanıyorum çünkü ben bunu çok severim diyorum güya o balığı yanımızdaki çocuk alıp poşete koymuş ve düşürmüş halbuki o balığı taşıması mümkün değil.Balık yerde cansız yatarken gözlerini aralayıp bana baktı hüzünlü hüzünlü çok üzüldüm onun için ters döndü sonra bi baktım karnındada iki tane gözü var şaşırıyorum onu orda bırakıp kadının peşinden gittim tanımadığım bir eve geldik ama içeri girmedim kapıda ünlü bir popçu bayanı gördüm seneye evleneceğini söyledi.Rüyamın yorumunu bekliyorum şimdiden teşekkürler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,