RuyaTabirleri.com

Rüyada Pişmiş Et Görmek

Rüyada pişmiş et görmek, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin geçim derdinin kalmayacağı anlamına gelir. Borçların kapanması, maddi yükün azalması, işlerin iyiye doğru gitmesi, ticaretin açılması ve rüya sahibinin elinin bollaşması ile tabir edilir. Rüyada pişmiş et görmek, rüya sahibinin kazandığı helal ve makbul olan paraya rivayet edildiği gibi maddi gücünün de çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Pişmiş Et Yediğini Görmek

Rüyada pişmiş et yediğini görmek, pişmiş et yemek ile aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında hiç olmadık kadar iyi zamanlar yaşanır. Uzun zamandan beri ödene ödene bitirilememiş olan borçların artık bitirileceğine, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine rivayet edilir.

Rüyada Pişmiş Et Yemek

Rüyada pişmiş et yemek rüya sahibinin emeklerinin karşılığında kazandıklarına rivayet edilir. Hak edilmiş ekmeğe ve mala yorulurken bir diğer yandan da hayatın ve işlerin kolaylaşmasına ve geçimin çok daha kolay hale gelmesine işaret eder.

Rüyada Pişmiş Et Yemeği Yemek

Rüyada pişmiş et yemeği yemek ile pişmiş et yemek aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin omuzlarındaki maddi yükümlülüklerin azalması sayesinde huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine ve rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada Haşlanmış Et Görmek

Rüyada haşlanmış et görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin sıkıntılarını, dertlerini ve üzüntülerini bir kenara bırakacağı mutluluğu ve huzuru yakalayacağı, neşeli ve bol kahkahalı günler geçireceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Et Görmek

Rüyada et görmek, iş hayatında ortaya konulan projelerin, gerçekleştirilen çalışmaların ve yapılan işlerin başarı kazanması ile yüklü miktarda para elde edileceğine ve iş hayatındaki başarının aile hayatındaki bağlara ve ilişkilere de yansıyacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pişmiş Et Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. esra (20 Mart 2014 saat: 09:36)

    merhaba dün gece rüyamda gördüklerim;
    amcamlarda büyük baş hayvana ait büyük büyük etli kemiklerin piştiğini ancak ne hikmetse oraya gidip yiyemediğimden,amcamın geliniyle anlaşarak gizli saklı bir iki parça alıp yengemden gizli kaçırarak yediğimi görüyordum.yengemden kaçarkende bir yandan uzakta tepellik bi yerde büyük bir kamyon ve kamyon kasasının hemen üzerinde asker veya polis tam hatırlamıyorum vardı.askerler,turkuaz renkte tulum giymiş bir sürü insan cesedini kamyon kasasına atıyorlardı.kamyon kasasında üstüste yığılmış insan cesetleri görüyordum.mavi ve turuncu renk tulum giymiş cesetler.yengeme ne oluyor orda göremiyorum üst kata çıkıp ordan bakayım bahanesiyle eti kaçırıp 3. kattaki bi evde hem cesetleri izliyordum hemde etin tadına bakıyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,