RuyaTabirleri.com

Rüyada Pişmiş Tavuk Görmek

Rüyada pişmiş tavuk görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşamasına, çok büyük zararlar görmesine ve neredeyse hem sağlığını hem ailesini kaybetme durumuna gelmesine rağmen işini devam ettirmesine ve bu sayede sıkıntılardan kurtulup çok daha iyi kazançlar elde edeceğine ve çok iyi yerlere geleceğine delalet edilir. Aynı zamanda, bir kadına alamet edilir.

Rüyada Pişmiş Tavuk Eti Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun zaman önce karar verdiği bir şeye, kendisini değiştirmeye başlayacağına rivayet eder. İş hayatında ve sosyal hayatta daha üst ve saygın bir konuma gelmesi ile kendisinde değişiklik yapmak için adım attığına ve bu şekilde devam edip kararlılık gösterirse çok daha iyi bir dış görünüme sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Pişmiş Tavuk Yemek

İş hayatında ve sosyal hayatında farklı bir çevreye giren rüya sahibinin, hayatında farklı bir yol izlemek istediğine ve çeşitli değişiklikler yaparak yeni bir kişi olması isteği içinde olduğuna rivayet eder.

Rüyada Pişmiş Beyaz Tavuk Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayatını tamamen değiştirecek kadar büyük bir aşk yaşamasına sebep olacak, çok büyük yardımlarla ve desteklerle rüya sahibini kollayıp gözetecek ve kendisini değiştirmesinde yardım edip yol gösterecek bir kadının varlığına tabir edilir.

Rüyada Pişmiş Tavuk Kanadı Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında daha samimi, daha açıksözlü olması gerektiğine, eğer böyle olmazsa çok büyük fırsatları kaçıracağına, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine ve iş hayatında çok sıkıntılı ve zor yollara gireceğine işaret eder.

Rüyada Pişmiş Tavuk Budu Görmek

Rüyayı gören kişinin, karşısına çıkacak çok büyük kazançlı bir işe girmeden önce oturup adamakıllı düşünmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,