RuyaTabirleri.com

Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek

Rüyada pişmiş yumurta görmek, müspet sonuçlar almaya alamettir. İnançlı şekilde hareket eden rüya sahibinin emeklerinin karşılığını görmeye başladığını ve aldığı her olumlu sonuçla yüzünün güldüğünü, yavaş yavaş sıkıntılardan ve kederden kurtularak, iyi bir yaşama sahip olmaya başladığını bildirir. Evlilik hazırlıklarında olanlar için işlerin yolunda gitmesine ve çevrenin de yardımıyla kolaylıkla sorunların üstesinden gelindiğine, geçim sıkıntısı çeken ailelerin anne ve babalarından gelecek maddi yardıma da alamet eder. Pişmiş yumurta nasip bolluğunu ve yapılan işle gurur duyulacak başarılar sergilemeyi, işinin ehli olmayı ve ağız tadının, keyfinin yerinde olmasını bildirir. Sağlıklı, ruh hali iyi, hayata pozitif bakarak her zorlukla kolaylıkla mücadele eden rüya sahibinin yılgınlığa kapılmadan hayatını sürdüreceğini işaret eder.

Rüyada Pişmiş Yumurta Yemek

Aceleciliğe kapılmadan hareket etmeyi ve koşulları gözden geçirip ona göre davranan rüya sahibinin er ya da geç emeline ulaşacağını işaret eder. Kişinin maddi doyuma ulaşacak kadar para kazanacağını, yeteneklerini ve cesaretini kanıtlama imkanı bulabileceği bir işe girmesi olarak da değerlendirilir. Rüya sahibine para kazandırmayan işlerden vazgeçip, daha kısa sürede maddi kazanç elde edilecek işlere girişmeye de alamettir.

Rüyada Pişmiş Yumurta İkram Etmek

Nasibini başkalarıyla paylaşmak anlamına gelen rüya, aynı zamanda kişinin kısmetini kaptıracağını veya malında, parasında gözü olan, aile saadetini bozmak isteyen yakın bir akrabanın varlığına da tabir edilir. Kişinin ölmeden önce sahip olduğu malları evlatlarına eşit şekilde dağıtarak, vefatından sonra mal kavgası veya miras anlaşmazlığı çıkmasını engelleyeceğini de delalet eder.

Rüyada Pişmiş Yumurta Görmenin Psikolojik Yorumu

Çoğalma isteğini ifade eder ve özellikle çocuk sahibi olmak, doğurmak, ebeveyn olma arzularının sembolüdür. Kişinin içgüdüsel olarak ebeveynlik duygularına kapıldığını ve sevgisini, şefkatini bir başka canlıya yönelterek tatmin olduğunu da bildirir. Rüya sahibinin yetişkin olarak davrandığını ve olgun bir kişiliğe eriştiğini de gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: