RuyaTabirleri.com

Rüyada Pitbull Görmek

Rüyada pitbull görmek, hem hayır hem de şer olarak kabul edilir. Rüya tabileri bu konuda iki ayrı yorum yapmaktadır. Bazı rüya tabirlerine göre, kişinin uykusunda pitbull görmesi, heybetli, yiğit, güçlü ve kuvvetli bir dostu olacağına ve onun sayesinde sırtının yere gelmeyeceğine yorulurken bazı rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin çetin, zor ve yenilmez bir düşmanı ya da rakibi olabileceğine tabir edilir.

Rüyada Beyaz Pitbull Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi niyetli, temiz kalpli, samimi bir kimse ile karşılaşacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına hem de çok sıkı bir dostluk kuracağına rivayet edilir.

Rüyada Pitbull Saldırısı Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunun tam aksine destek göreceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına bu sayede içine düştüğü kötü ve zor durumdan da daha kısa sürede ve daha kolay şekilde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Pitbull Köpeği Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamına kolaylık, eğlence, keyif getirecek, ona dertlerini ve kederlerini unutturacak, her şeyini paylaşacak, onu karşılıksız, yalansız ve riyasız sevecek bir insanın varlığı üzerinden değerlendirilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin hayatına gireceği kişiler için böyle makbul, değerli ve yüce gönüllü bir dost olacağı anlamına geldiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pitbul Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin çok sevimli, akıllı, onu her zaman koruyup kollayacak, hiçbir şekilde ona ihanet etmeyecek, onu terk etmeyecek, nankörlük ve de vefasızlık etmeyecek bir arkadaş sahibi olacağına ve o insanı tanıdıkça dünyadaki en büyük kazanımlarından birisi olduğunu anlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kıymeti bilinmesi gereken bir sırdaşı ve yoldaşı olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pitbull Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. feray (09 Ocak 2015 saat: 04:58)

  Merabalar. Ruyamda sokakta golden cinsi beyaz sari gbi bir kopek gezdiriyodum sonra bir anda pitbull cinsi bir kopek gordum tam korkudan kacarken biri geldi sanirim kopegin sahibiydi ve selam verdgim tanidik biri daha geldi ama kim oldgunu hatirlamiyorum birsey yapmaz dedi basini oksadim sonra uzaklasirken pitbull cinsi kopek pesimizden kosmaya basladi ve o yuzunu hatirlamagim tanidikla biz 2kisi baya bir kactik ve ucurumun kenarinda balkonu olan bir eve kactim ve balkon demirlerine tutunarak kendimi korudum sonrada uyandim bu ruyanin anlami tam olarak nedir? Lutfen. Acele cvp. Verebilirseniz cok memnun olurum

 2. hilal (24 Aralık 2014 saat: 01:26)

  Ruyamda pitbull kopegini bogarak oldurdum. Sonrada parcalarini gordum. Hertarafa yayilmis sekildeydi. Ama birileri arama yapiyordu. Bende gormemelerini istiyordum. Sanki hapise atacaklar gibi beni. Cok karmasikti birazini da hatirlamiyorum. Sadece bunu net hatirliyorum. Sanki bide inek kurbanlari vardi olu sekilde yerde yatiyodu.

 3. ceren (25 Mayıs 2014 saat: 09:49)

  ben rüyamda yengemgillerin komşusunun çocuğunu gördüm 30-29
  yaşında idi.onun bir köpeği vardı kocaman ve pitbula benziyordu apartmanın sol tarafın sokağa bakan tarafında
  ben arkadaşlarımla oyun oynuyordum beni gördü ve koşarak yanıma geldi benim altımda şort vardı dizimin üstünü hart diye ısırıyordu bende ağbey al şunu üstümden diye bağırırken uyandım.rüyamın anlamı nedir???
  bu rüyayı yaklaşık 5-6 ay önce görmüştüm fakart aklıma takıldı

 4. ender can (02 Mayıs 2014 saat: 09:22)

  rüyamda büyük bir binanın icindeyim ve siyah bir pitbull bana dogru kosuyor ben kacıyorum fakat kostukca sanki binadan cıkamıycakmısım gbi bir cıkmazdaym.sonra iki kopek oluyolar onlar merdivenden kosarken ben merdiven boslugundan sallana sallana atlıyordum bi bakıyorum 4,5 kopek olmuslar ve kopekler etrafımı sarmıstı ben ise merdiven boslugunda hala asılıyım ve sallanmaya basladım salandkca kopeklere yaklasıyordum ve pitbull ayagımı yakaladı ve ben onu cekip o merdiven boslugunda asagı ucurdum.olmedi ama sakatlandı gibi artık kalkamadı.sonra diger kopekler artık saldırıdan vazgecti ve oturdular.iki kişi geldi beni aldılar ve giderken rüya bitti.sanki o olayada bi süs kopegi bana sefkatle yaklaşıyordu.anlamı nedir ruyanın

 5. samira (20 Nisan 2014 saat: 11:46)

  ben üç arkadaşımla oyun oynuorum spor aletlerinde ortamızda dere var pitbul köpekte karşıda yolun üerindeki çimenden 1 kez atlıor sonra koşarak ggeliyor 2 arkadaşım kaçıyor beni ısırıyor ben nasıl olduysa kaçıyorum sonra koşturuuuuyor ben bebek arabalı bi kadının arkasına geççiyorum yanıma doğru geliyor bende onu tehtit ediyorum oda bana bişe diyor ve o iki kızı koşturuyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,