RuyaTabirleri.com

Rüyada Piyano Görmek

Rüyada piyano görmek, tatlı dile, hoş sohbete, güzel sözlere ve güzel haberlere delalet eder. Rüya sahibinin hayatının hoşluk içinde geçeceği, kendini adeta bir kuş gibi hissedeceği ve başının ağrımasına neden olacak olaylar yaşamayacağı anlamına gelir. Huzur, sükûnet, sevinç ve mutluluk yaşanacağı ile tabir edilir. Rüyada piyano görmek, dünya hayatından yana memnun olmaya, gönlünce ve doya doya yaşamaya delalet eder.

Rüyada Piyano Çalmak

Rüyada piyano çaldığını gören kişinin hayatında sürpriz gelişmeler yaşanacağı, beklemediği kadar güzel gelişmeler olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin işinin yoluna gireceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Piyano Sesi Duymak

Rüyasında piyano sesi duyduğunu gören kişi, sevdiği kimseden hediye alabilir ya da ondan müjdeli bir haber duyabilir. Rüya sahibine yapılacak jeste tabir edilir.

Rüyada Piyano Dinlemek

Rüyada piyano dinlemek, şansa ve fırsat elde etmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin, hayatının güzelleşeceği ve yüzünün güleceği olayların yaşanacağı ve kişinin elde ettiği şansı en iyi şekilde değerlendirerek büyük kar elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Piyano Almak

Rüyada piyano almak, karşı cinsten teklif ya da davet almaya, bu daveti geri çevirmeyerek, o kişiyle güzel vakit geçirmeye ve yakınlaşarak, güzel ve hayırlı bir gönül ilişkisine adım atmaya işaret eder. Mutlu bir aşk olarak tabir edilir.

Rüyada Piyanist Görmek

Rüyada piyanist görmek, bazen düşman, hasım ve rakip olarak tabir edilir bazen de rüya sahibine zarar vermek isteyen kem gözlü, dedikoducu ve huysuz bir kişinin varlığı ile açıklanır. Piyanist kadın için uğursuzluk ve şanssızlık anlamına gelirken erkek için de tam tersi kısmet, bereket, mutluluk ve sağlık olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!