RuyaTabirleri.com

Rüyada Piyaz Görmek

Rüyada piyaz görmek, aile hayatında yaşanan sıkıntılardan ötürü iş hayatının çok kötü ve sıkıntılı bir hal alacağına, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, bu durumdan kurtulmak büyük miktarda borç alınacağına, borç yüzünden uykuların kaçacağına ve huzursuz günler yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Piyaz Yemek

Yaşanan sorunlardan en kısa zamanda kurtuluşa erileceğine, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına alamet eder.

Rüyada Patates Piyazı Görmek

Eş, dost ya da akrabalardan alınacak hayırlı haberler sayesinde işlerin yoluna gireceğine, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına ve sorun olarak görülen konularda adım atılacağına tabir edilir.

Rüyada Pilaki Görmek

Üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına yorulur. Aynı zamanda birlikte iş yapılan ortak sayesinde başın beladan kurtulacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada Humus Görmek

Hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, bu atılımlar sayesinde çok büyük bir iş sahibi olunacağına, sorunların kısa süre içinde atlatılacağına ve zor zamanlar geçiren akrabalardan birine maddi açıdan çok büyük bir yardım edileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!