RuyaTabirleri.com

Rüyada Plaj Görmek

Rüyada plaj görmek, rüya sahibinin zevki sefaya fazla düşkün olduğuna bu şekilde devam etmesi durumunda başının ağrıyabileceğine ve hem maddi hem de manevi anlamda zarara uğrayabileceğine delalet eder. Kişi, bazı konularda çok hoyrat, asi ve dizginlenemez durumdadır ve bunun kendisine baş ağrısı ve bela getireceğinin farkında değildir diye tabir edilir.

Rüyada Plaj Kumu Görmek

Rüyada plaj kumu görmek ya da kumlu plaj görmek, ferahlık, esenlik, huzur ve rahatlık anlamına gelir. Rüya sahibinin güllük gülistanlık bir hayata kavuşacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine delalet eder.

Rüyada Plajda Güneşlenmek

Rüyasında plajda güneşlendiğini gören kişi, bazen umutsuzluğa düşecek, zor, kötü ve üzücü günler yaşayacak bazen de çok keyifli, eğlenceli, huzurlu, kazançlı ve sağlıklı günler geçirerek mutlu olacak demektir.

Rüyada Plajda Olduğunu Görmek

Rüyada plajda olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntı ve sorunlarının biteceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına ve kişinin sessizlik içinde yaşamaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Plajda Oturmak

Rüyada plajda oturmak, rüya sahibinin yavaş yavaş hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, sahip olmak istediklerinin kapısına geleceğine işaret eder. Kişinin, mutluluğa çok yakın durduğuna yorulur.

Rüyada Plajda Yürümek

Rüyada plajda yürümek, rüyayı gören kişinin çok iyi konumlara geleceğine, işinde istediği başarıyı elde edeceğine fakat bu noktalara gelene kadar büyük zorluklar yaşayacağına ama dişiyle, tırnağıyla kazıyarak ve kimseye yük olmayarak bu durumun üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Kumsal Görmek

Rüyada kumsal görmek, hayırlı gelişmeler yaşamaya, mutluluk verecek güzel ve temiz haberler almaya bu sayede keyiflenmeye ve huzur bulmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!