RuyaTabirleri.com

Rüyada Plaka Görmek

Rüyada plaka görmek, rüyayı gören kişinin eğlenceli ve keyifli zamanlar yaşayacağına, bu dönemde tüm sıkıntılarını, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, sadece içinde bulunduğu güzel ve doyumsuz anın tadını çıkaracağına rivayet edilir. Rüya sahibinin bir süre şehir dışında huzurlu, sakin ve nezih bir yerde kafa dinleyeceğine, rahatlayacağına, şifa ve moral bulacağına alamet eder.

Rüyada Araba Plakası Görmek

Rüyada araba plakası görmekle, plaka görmek aynı anlamlara gelir ve her iki rüya da hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yaşamın verdiği üzüntülerden kurtulmasına, tazelenmesine, yenilenmesine, iyileşmesine ve düzelmesine yardımcı olacak sayfiye bir yerde çok keyifli günler geçireceğine ve bunun da kendisi için adeta detoks etkisi yaratacağına alamet eder.

Rüyada Plaka Okumak

Rüyayı gören kişinin müjdeli bir haber alacağına ve bu haberin ardından bir de sürpriz bir gelişme yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin yalnızlığından kurtulacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Plaka Numarası Görmek

Rüyayı gören kişinin yakın gelecekte hayatında mucize gibi gelişmeler olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ağız tadının yerine geleceğine, arkadaşları, dostları, akrabaları, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına işaret eder.

Rüyada Resmi Plaka Görmek

Rüyayı gören kişinin devlet kapısında bir işi varsa ondan olumlu sonuçlar elde edeceğine yorulurken aynı zamanda rüya sahibinin çevresindeki tüm gözleri ve dikkatleri üzerine toplamayı ve bu sayede ön plana çıkmayı başaracak işler yapacağına alamet eder.

Rüyada Yabancı Plaka Görmek

Rüyayı gören kişi işlerini ülke sınırları dışına taşıyacak ve ticaretine uluslararası nitelik kazandıracak demektir. Rüya sahibinin kariyerinin yükseleceği şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: