RuyaTabirleri.com

Rüyada Plastik Bardak Görmek

Rüyada plastik bardak görmek, beklentilerin gerçekleşmesi konusunda yaşanacak hayal kırıklığı anlamına gelir. Özelikle iş konusunda yapılmış fedakarlıkların veya çalışmaların boşa gittiğini düşündürecek olumsuz gelişmelere işaret eder. Plastik bardak kalıcı işler yerine günü kurtarmaya yönelik geçici tedbirlerle hareket etmek yüzünden yaşanacak hayal kırıklığıdır. Gerçekçi, ayağı yere basan proje ve planlar yapılmadığı takdirde elde edilecek kazancın kişinin beklentilerinin altında kalacağına alamet eder. Bir bakıma kişinin şu an izlediği yolun kendisine çok fazla kazanç sağlamayacağını, uzun vadeli, daha kalıcı planlar yapması gerektiğinin altını çizer. Plastik bardak görmek, sağlığına dikkat etmeyen rüya sahibinin ufak tefek rahatsızlıklar geçireceğini, bu olumsuz durumlarının hiçbirinin çok büyük üzüntülere neden olmayacağını fakat keyif kaçıracağını bildirir.

Rüyada Plastik Bardaktan Su İçmek

Rüyada su içmek her zaman hayra yorulur. Bu nedenle bardağın cam veya plastik olması rüyanın genel anlamını bozan önemli bir etken değildir. Plastik bardaktan su içen kişilerin ömrü uzun, sağlıkları yerinde ve huzurlu, rahat bir hayatları olur. İsteklerini yerine getirmiş, hayattan çok fazla beklentisi kalmamış, bundan sonraki vaktini maneviyata ayırmış kişilerin İslami konulara olan ilgilerinin artacağını da ifade eder.

Rüyada Plastik Bardak Kırmak

Plan değişikliği yapmak, vakti doğru değerlendirmek için tedbirler almak demektir. Rüya sahibinin uğraştığı işlerin bazılarından beklediği sonuçları alamadığını fark ederek, yeni adımlar atacağını ifade eder. Yapılacak başlangıçların çok daha olumlu neticeler vereceğini, yaşanan hayal kırıklıklarının yerini sevinç gözyaşlarının alacağını bildirir. İşe yaramayan eşyalardan kurtulmak, kişiye külfet olan işlerden vazgeçmek ve aşırı sorumluluk almak yerine gücüne uygun şekilde hareket etmek anlamına gelir.

Rüyada Plastik Bardak Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçekle çok fazla bağı olmayan veya ayağı yere basmayan hayallerin peşinden gidildiğini, sıklıkla kararsızlık yaşayarak plan değişikliği yapıldığını bildiren rüya, kişinin kendisine hedef koymakta yahut yaptığı planları gerçekleştirmekte zorluk çektiğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!