RuyaTabirleri.com

Rüyada Plastik Eldiven Görmek

Rüyada plastik eldiven görmek, ele geçecek yeni fırsatların ve gelecek iş tekliflerinin habercisidir ancak kişinin hayal ettiklerinin çok dışındaki gelişmeleri de işaret eder. İki kişinin tartışmasına şahit olmak veya bu kimselerin arasındaki husumette taraf olmamaya çalışmak, iki kişiyi de üzmeden orta yolu bulmak anlamına da gelir. Rüya sahibinin kendisini tehlikeye atmadan olaylara müdahil olacağını fakat sorunlara akılcı çözümler üreteceğini ifade eder. Birine mal hibe etmek veya bir mal bağışında bulunmak şeklinde de yorumlanır. Siyasetle ilgilenmek veya tanınan bir bürokrat olmak, çalışılan işte daha yukarı mevkilere ulaşmak demektir. Plastik eldiven tıp eğitimi almak, şifa veren meslekleri icra etmek anlamını da taşır.

Rüyada Plastik Eldiven Takmak

Yapılan işte ehil olmak ve elde edilen başarılar sonrasında payelendirilmek, ödül almak demektir. Rüya sahibinin becerikli biri olduğunu da gösterir ve elini attığı her işte muvaffak olacağını müjdeler. Kimseye müdana etmeden yaşayacak olmanın, kendi sorularını çözmenin, başkalarına da destek olacak kudrete erişmenin habercisidir. Plastik eldiven takan kişi cerrah veya doktor olur. Aynı zamanda kişinin işi ile ilgili konularda prensipli, ahlak kurallarına riayet eden biri olduğuna ve çevresi tarafından objektifliği, becerikliliği nedeniyle takdir göreceği anlamına gelir.

Rüyada Plastik Eldiven Almak

Mevcut ortamın, iş hayatının değişeceğine ifade edilir ve alınacak bir kararla yepyeni bir başlangıç yapılacağını, sonucunda kişinin her türlü beklentisini olumlu şekilde karşılayacağına alamettir. Zorlanılan bir mevzuda veya çözüm bulunamayan bir meselede umulmadık bir kimseden gelecek ani yardıma, alınan destekle kısa sürede sorunu çözmeye işarettir.

Rüyada Plastik Eldiven Görmenin Psikolojik Yorumu

İkircikli bir durumda kalındığını ve bu nedenle stres yaşandığını bildirir. İçinde bulunmak istenmeyen olaylar yaşandığını ifade eder ve rüya sahibinin kendisini geri plana çekmek istediğini, etliye sütlüye karışmadan hayatına devam etme arzusunda olduğunu delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!