RuyaTabirleri.com

Rüyada Poğaça Görmek

Rüyada poğaça görmek, ileride hayatın çok güzel olacağına delalet eder. Rüya sahibinin önünde, nice başarılar kazanacağı, aydınlık, mutlu ve uzun bir ömür var demektir. Hayırlı kazanç ve kısmete tabir edilirken bir yandan da işlerde ilerleme ve büyük yol kat etme şeklinde değerlendirilir. Rüyada poğaça görmek, bazen de rüya sahibinin geçiştirdiği ve bu nedenle de herkes tarafından eleştirilere maruz kaldığı, bu konuda ileri gittiğinde de insanların gözündeki itibarını kaybettiği anlamına gelir. Kişi, bazen çevresindekilerin sırf gönlünü almak için de olsa bazı vaatlerde bulunup sonrada gerçekleştirmiyor diye ifade edilir.

Rüyada Poğaça Yemek

Rüya sahibinin karşısına bir değil, birden fazla fırsat kapısı açılacak ve hepsi de kendisi için hayır getirerek, ayrı ayrı mutluluklar yaşatacaktır. Rüyada poğaça yediğini gören kişinin hayatta ihya olacağı söylenir. Öte yandan da yağlı bir kapı bulmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Poğaça Yaptığını Görmek

Çokça mala, büyük paraya ve helal kazanca işaret eder. Rüyasında börek yaptığını gören kişiye, çalışkan ve dürüst oluşu sayesinde Allah da yardım eder ve her işi yolunda gider. Tüm işlerinden yarar görür ve hak ettiğine kavuşur.

Rüyada Poğaça Almak

Hayatta başarı ve mutluluk getirecek yeni başlangıçlar anlamına gelir. Rüya sahibi, yıllardır hayalini kurduğu ve bir gün mutlaka olacağını hissettiği işe sahip olacak, kendi işinin başına geçerek kalkınacak, yanındakileri de ekmek sahibi yapacak demektir.

Rüyada Poğaça Satmak

Rüya sahibinin iyi niyetli oluşuna yorulur. Rüyasında börek sattığını gören kişi, adil ticaret yapıyor demektir. Bu kişi kimsenin fazladan bir kuruşunu almak istemez, haram yemektense zarar etmeye razıdır.

Rüyada Poğaça İkram Etmek

Rüya sahibinin Allah rızası için yapacağı bir iyilik anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!