RuyaTabirleri.com

Rüyada Poğaça Yemek

Rüyada poğaça yemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında birçok fırsat ile karşı karşıya kalacağına, bu fırsatlar sayesinde çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine ve attığı her adımın kendisini daha mutlu ve huzurlu bir döneme götüreceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, içinde bulunduğu maddi sıkıntının bir süre daha devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada Poğaça Yediğini Görmek

Rüyada poğaça yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri çok sıkıntıda olduğuna, çok büyük sorunlar yaşadığına ve büyük maddi zararlar ile karşılaşmış olmasına rağmen çok büyük fırsatlar ile karşılaşacağına, bu fırsatlarda çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok rahat bir hayata adım atacağına ve çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Sıcak Poğaça Yemek

Rüyayı gören kişinin, karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük ve neredeyse zahmetsiz bir miktar para kazanacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, iş hayatında hayırlı adımlar atacağına ve hayatında görmediği kadar büyük ve çok fırsat yakalayacağına işaret eder.

Rüyada Peynirli Poğaça Yemek

İş hayatında çok zor bir dönem geçirip sevdiği bir insan tarafından dolandırılan rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük fırsatlar yakalayacağına, çok hayırlı işlere imza atacağına ve bu sayede çok uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Zeytinli Poğaça Yemek

Aile hayatında ve iş hayatında şimdiye kadar hiç görmediği büyüklükte fırsatlar yakalayan rüya sahibinin, bu fırsatlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançların işyerine ve evine bolluk ve bereket getireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Poğaça Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. kayra (13 Aralık 2014 saat: 11:19)

    Ruyamda kuzenimle birlikte annemin evinin odasini zindan olarak goruyoruz cok karanlik bir yer insan sefilligi var gardiyanlar zindanin camindan bir kac ag gibi ip atip insanlari ordan cekerek cikariyorlar cigliklar geliyo .ve daha sonra kuzenimle o zindanin icerisinde oldugumu goruyorum cok korku ve telas icindeyiz o agi atmaya gelecejler ya bizde yakalanirsak kkorkusu var .ve bir bakiyoeuz dedemin odasindayiz misafirler geliyo gelen oya aydogan .yemek yicez lavobayi kullanmak istiyo digerini kullanmasini istiyorum bende cikiyorum pesinden mutfaga giriyorum mutfakta gardiyan elinde urgan agla bekliyo ben onun oldugunu anlayinca gemen kuzenimin yanina odaya gidiyoeum biriki dk sonra ayni sekilde ciglik cigliga insanlari zindandan toplamis aga yakalayabildigi kadar goturuyo daha kotu bir yere bizde kurtuldugumuz icin mutluyuz ama yakalaniriz korkusu var ve uyaniyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,