RuyaTabirleri.com

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmenin çeşitli anlamları olabilir. En doğru rüya tabirinin yapılabilmesi için rüya içeriğinin tam olarak bilinmesi gerekir. Rüyada polis görmek kavramı oldukça geniş bir kavramdır. Bu konuyu alt başlıklarda incelemek daha akıllıca bir davranış olacaktır. Rüyada görülen polis büyük bir sorumluluğun üstlenilmesine işarettir. Bu bir devlet makamı da olabilir. Polis görmek gücü temsil eder. Belirli bir otoriterinin varlığını yansıtır.

Rüyada görülen polis cesareti de temsil etmektedir. Bazı rüya yorumcuları rüyada görülen polisin pek hayra yorulmayacağını söyler. Bunlara göre rüyada görülen polis üzüntü ve kederin bir habercisi olarak ifade edilir. Ayrıca yaşanacak önemli bir kaybından varlığını ifade etmektedir. Rüyada görülen polis sevinç ve mutlulukları ifade ettiği gibi yaşanılacak üzüntü gam ve kederi de ifade eder. Bu açıdan rüya yorumlamalarını içeriğine göre detaylı bir şekilde yapmak gerekir.

Rüyada polis olmak

Rüyada bir kişi polis olduğunu görürse bu rüya onun için hayırlı bir şekilde yorumlanabilir. Önemli bir sorumluluk üstleneceğine ve bu aşamada çeşitli makamlara yükseleceğine işaret eder. Genel olarak rüyada polis olduğunu görmek makam sahibi olmak anlamına gelmektedir. Bu görev ve makam devletin çeşitli katlarında alınacak önemli bir yönetim görevi olabilir. Bu durumda hayırlı bir rüya olduğunu söylememiz mümkündür.

Rüyada polis

Rüyada polis görmek genel olarak etrafınızda sizin gibi olmaya çalışan ve çeşitli yönleri ile sizinle yarışacak niteliklere sahip çeşitli rakipleriniz olduğunu gösterir. Bu durumda rüyada polis görmek bu rakiplerinizin sayıca fazla olduğunu ifade etmektedir. Bu rakiplerinizi alt edeceğiniz ve onlara ne kadar başarılı olduğunuzu kanıtlayacak önemli bir fırsat olduğunu söylemek mümkündür.

Rüyada polis tarafından tutuklanmak

Bir kişi rüyasında bir polis tarafından tutuklandığını görürse bu kişi etrafında dosttan çok düşman olduğunu anlamalıdır. Tutuklanmak etrafındaki düşmanların varlığını simgeler. Bu durumda kişinin etrafında bulunan düşmanları tarafından alt edileceği ve büyük zarara uğrayacağı söylenir. Ancak kişi rüyasında polisler tarafından tutuklanmadığını görürse bu durumda çevresinde bulunan düşmanlarının tümünü alt ederek büyük oranda başarı sağlayacağına delalettir. Rüyayı iki farklı şekilde yorumlamamız mümkündür.

Temiz üniformalı polis görmek

Kişinin rüyasında görmüş olduğu temiz üniformalı ve temiz yüzlü polis her zaman için hayra ve iyiliğe yorumlanır. Bu durumda güven sembolü ifade edilir. Kişinin etrafına karşı duyduğu güven olabileceği gibi kendine olan güven olarak da açıklanabilir. Temiz üniformalı polis her zaman için yapılacak ve gerçekleşecek olan iyilikleri sembolize eder. Böyle bir rüyayı şerre yormak mümkün değildir.

Polis memuru ve yardımcıları görmek

Rüyada görülen polis memuru ve onunla birlikte gelen yardımcıları bazı yorumcular tarafından pek hayra yorulmaz. Bu durumda hane içerisine gelebilecek olan bir düşmanın varlığından söz edilebilir. Aynı zamanda yaşanması mümkün olan acı, keder, üzüntü ve gam gibi olumsuz duyguların varlığından bahsedilir. Rüyada görülen polis ve yardımcıları her zaman hayra yorumlanmaz. Bu durumda dikkatli olmak çok önemlidir.

Polis olup suçlu yakalamak

Rüyada bir kişi kendisini polis kıyafetleri içerisinde bir suçlunun peşinde görüyorsa bu rüya sahibi için farklı yorumlamalar yapılabilir. Eğer kişi karşısında bulunan suçluyu yakalayarak hapsediyorsa bu durumda kişinin etrafında ve ailesinin içerisinde çeşitli düşmanları olduğunu ve kendisine zarar verebilmek için fırsat kolladıklarını söyleyebiliriz. Hapsedilen suçlu kolay bir şekilde alt edilemeyen bir düşmanı da simgelemektedir.

Polis görmek

Rüyada bir kişinin polis görmesi bazı yorumcular tarafından kötü bir şekilde yorumlanır. Polisin genel olarak Azrail’i çağrıştırıldığı ve bu konuda beklenmeyen bir ölümün yaşanabileceği söylenir. Bu kişinin kendi ölümü olabileceği gibi akrabaları ve yakınları arasından beklenmeyen bir kişinin ölümü olarak da ifade edilebilir. Ayrıca bazı durumlarda acı ve üzüntüyü aynı zamanda mal kaybetmeyi ifade eder. Rüyada polis görmek rüya yorumcuları arasında pek hayra yorumlanmaz.

Polis tarafından yakalanmak

Bir kişi rüyasında herhangi bir nedenden dolayı polis tarafından kovalanıp en sonunda yakalandığını görüyorsa bu rüya o kişi için oldukça hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüyada bir polis tarafından yakalandığını gören bir kimse etrafındaki dostları ve ailesi tarafından çok sevilen değer gören ve korunan biri olduğuna işarettir. Aynı zamanda sevinçli ve hayırlı bir haber olarak da ifade edilebilir. Polis tarafından yakalanmak insanlar tarafından değer gören biri olduğuna dair işaretler vermektedir.

Rüyada görülen polis rüyası rüyanın içeriğine ve ayrıntılara göre çeşitli sonuçlar oluşturabilir. Rüyada görülen polis hayırlı ve iyi dilekleri de içerisinde barındırabilirken aynı zamanda üzüntülü ve acı bir olayı da ifade edebilir. Rüyada polis görmek bazı yorumcular tarafından güven anlamına gelirken bazı rüya yorumcuları tarafından ölüm olarak adlandırılır. Aynı zamanda polis görmek etrafımızda bulunan insanların bizleri koruyup sahiplendiği birçok yönden sevildiğimiz anlamına gelmektedir.

Polis olmak ve suçluları yakalamak kişinin etrafında kötülüğünü isteyen ve ona tuzak hazırlayan birçok düşmanının bulunduğu yönünde çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Bu durumda kişinin polis tarafından tutuklanması etrafında bulunan bu düşmanlarının kendisini alt ettiğini, tutuklanmadığını görmek ise kendisinin düşmanlarını alt ettiğini ifade etmektedir. Aynı zamanda temiz üniformalı temiz görünüşlü bir polis her zaman için iyiliği temsil eder. Güven duygusunu ortaya çıkaran bu rüya kişinin etrafına veya kendisine olan güvenini simgelemektedir.

Rüyada Polis Tarafından Aranmak

Kişinin, adı üçkağıtçıya çıkmış birisi ile iş konusunda muhatap olmak zorunda olduğuna, eğer önlemini almazsa kısa süre içinde bu kişiden dolayı ağır maddi kayba uğrayacağına, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına ve hem iç huzurunun hem aile huzurunun kaçacağına delalet eder.

Rüyada Polise İfade Vermek

Bazı tartışmalı ortamlara girileceğine,  bu tartışmaların sonlanması konusunda çok başarılı adımlar atmak için önayak olunacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, kısa süre içinde sıkıntıların son bulacağına ve işlerin toparlanacağına rivayet edilir.

Rüyada Polis Çağırmak

İş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili olarak ortaya çıkan bir sorun karşısında bazı tecrübe sahibi kişilerden yardım alınacağına, bu sayede içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, dertlerin biteceğine ve kardeşler arasındaki sürtüşmelerin sonlandırılacağına yorulur.

Rüyada Polis Çevirmesi

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında bazı sorunların yaşandığına, bazen sevdiği kişilerden birisi ile kısa süreli de olsa bir küskünlük yaşadığına, ancak biraz daha hoşgörülü olması ve sabır göstermesi sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına ve hayattan daha çok zevk alacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, sorunlar yüzünde kırılan kişilerle yakın bir zaman içinde barışılacağına ve bir şekilde kalplerinin tekrar kazanılacağına alamettir.

Rüyada Polisler Görmek

Hem iş hem aile ve hem de eğitim konusunda çok hayırlı ve güzel durumlarla karşılaşılacağı, sevinçten gözyaşları akıtılacağı, her geçen gün daha mutlu olunacağı, aile bireyleri ile daha sıkı ilişkiler içinde olunacağı, zor zamanların geride kalacağı ve yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine yorulur. Ayrıca, çok önemli bir çalışmanın başına getirilmeye ve mevki makam sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Polis Öldürmek

Üstüste gelen sorunlardan ve büyük beklentilerle girilen bir işte uğranılan büyük maddi ve manevi zararlardan ötürü çok huzursuz olunacağına, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine ve anne baba arasındaki tartışmalara denk gelineceğine tabir edilir.

Rüyada Polis Kıyafeti Giymek

Kişinin, kendisine uygun bir iş bulduğuna, bu sayede uzun bir zamandan beri yaşadığı işsizlik ve parasızlık sorunlarından kurtulduğuna, kendisine daha büyük getirileri olan bir çalışmaya ortak olarak gireceğine, eline geçen kazancı daha da arttıracağına ve zor bir dönem geçiren bir tanıdığına ya da akrabasına destek olacağına yorumlanır.

Rüyada Polis Kovalaması

İş konusunda atılan adımların başarısız olması ya da istenen etkiyi yapamaması yüzünden zor günler geçirileceğine, bu durumdan kısa süre içinde kurtulmak için hızlı bir şekilde karar verilmesi ve bir an önce alınan bu kararların uygulamaya konulması gerektiğine aksi halde eldekilerin de kaybedileceğine alamet eder.

Rüyada Polis Diye Bağırmak

Yardım edilen bir kişi vereceği destek ile hayır getirecek ve birçok sorunu ortadan kaldıracak bir çalışma içine girileceğine, bu çalışmanın ardından büyük başarı kazanılacağına, maddi açıdan nefes alınacağına ve eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir proje üzerinde çalışılmaya başlanacağına işarettir.

Rüyada Bayan Polis Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında gösterdiği üstün performans ve kazandığı büyük başarılar sayesinde kendisini yakın bir zaman içinde büyük bir firmanın üst kademelerinde bulacağına ve kazandığı mevki sayesinde büyük bolluk ve berekete sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Polis Sireni Duymak

Kötü giden işleri yoluna sokmak ve kaybedilen şeyleri geri kazanmak için yardım istenen bir kişiden büyük bir destek alınacağına, bu desteğin birçok kapının açılması konusunda fayda sağlayacağına, kısa süre içinde epey moral kazanılacağına ve etkisi altına girilen bir kişi sayesinde terfi alınacağına işaret eder.

Rüyada Polis Operasyonu Görmek

Kişinin, iş konusunda attığı adımları güçlendirecek ve kazancını büyük oranda arttıracak bir çalışma içinde yer alınacağına, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve kurulan hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine tabir edilir.

Rüyada Polis Amiri Görmek

Yapılan bir çalışma ile mevki makam sahibi olunacağı, atılan adımlar sayesinde zor bir dönemin kısa süre içinde sona ereceğine, çalışmaların büyük getirileri olacağına ve rüya sahibinin kendisine iyi bakması sayesinde herhangi bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Polis Görmek Ve Kaçmak

İş hayatında çok güzel ve hayırlı bir mevkiye gelineceğine, ancak gerek rakiplerin çeşitli ayak oyunları gerek iş içerisinde yaşanan talihsizlikler yüzünden bu mevkinin kaybedileceğine ve bu yüzden uzun bir süre iş konusunda sıkıntı çekileceğine yorulur.

Rüyada Sivil Polis Görmek

Kişinin hayalini kurduğu birçok şeye çok zahmet çekmeden ve sevdiği birkaç kişinin vereceği maddi ve manevi destek sayesinde ulaşacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve yaşadığı bütün sorunların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada Polis Dövmek

İş dünyasında rüya sahibinin arkasında durarak istediği mevkiye gelmesine ve kazancını katbekat artmasında destek olan birinin başının sıkıştığı bir dönemde istediği desteğin kendisine fazlasıyla verileceği ve böylece aradaki bağların çok daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Polis Okulunu Kazanmak

Sorunlarla geçen ve stres yaratan bir dönemin geride kalacağına ve rahata erileceğine tabir edilir. Aynı zamanda, işle ilgili olarak akılda soru işaretleri bırakan şeylerin çözüme kavuşmasıyla işe dört elle sarılmaya ve daha sonrasında işte terfi getirebilecek hamleler yapmaya yorulur.

Rüyada Polis Ve Asker Görmek

İşlerin çok iyi gittiği ve aile hayatında bazı önemli adımların atılacağı bir dönemde kötü durumlarla karşı karşıya kalınacağına ve bu yüzden büyük sorunlar yaşanacağına alamettir. Ayrıca, birden çok ortakla kurulmuş bir işte düşülecek bir maddi açmazın ortakların arasını açacağına ve şirketin iflas etmesine sebep olacağına yorumlanır.

Rüyada Polis Okuluna Gitmek

Yeni kapılar açacak ve içinde bulunan zor günlerin sona ermesini sağlayacak bir olay yaşanacağına, bu olayla birlikte büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına, hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine işarettir.

Rüyada Polis Şapkası Görmek

Aile hayatı içinde yaşanan tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Birinin Polis Olduğunu Görmek

Eş, dost ya da akrabalardan biri ile ilgili çok güzel bir haberin alınmasıyla deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına ve kendisine verilen destekle gurur duyulacağına yorumlanır. Kişi, yaptığı işler sayesinde çok büyük başarılara kavuşacak ve bu sayede geçmişte kendisini kötüleyen bazı kişileri şimdi utandıracak demektir.

Rüyada Polis Motoru Görmek

Kişinin kendisine destek veren kişilere çok büyük minnet duyduğuna ve onlara yardım edeceğine delalet eder. Aynı zamanda, ortakların arasını açan bir iş anlaşmazlığının iş çevresinden ahbapların araya girmesi ile çözüm bulacağına ve bu işten alınacak bazı derslerle başka işler için adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada görülen polisin psikolojik anlamı

Rüyalarımızın bizlerin istekleri ve bilinçaltımızdaki olaylar hakkında çeşitli ipuçları veren kısa kesitler olarak ifade edilir. Bazı rüyalar dikkate alınmayacak kadar önemsiz görülürken bazı rüyalar ise mutlaka dikkate alınması gereken niteliklere sahiptir. Rüyada görülen polis güveni çağrıştırır. Bu durum ise rüya sahibinin güven konusunda bazı problemler yaşadığını ve etrafındakilere güvenmek istediğinin bir kanıtıdır. Aynı zamanda polis ölüm ile ilişkili bir kavramdır. Bu durumda ise kişinin ölüm konusunda bazı korkuları olduğunu ya da hayattan hiçbir beklentisinin kalmadığını anlayabiliriz.

Rüyada polis tarafından tutuklanmak çevremizdeki düşmanlarımızın çokluğunu simgeler. Bu durumda kişinin etrafındaki insanlara olan güvensizliğinin ve her an bir zarara uğrayabilme korkusunun bir örneği olarak ifade edilebilir. Rüyada tutuklamayan bir polis ise etrafınızdaki düşmanlarınıza karşı kazanabileceğiniz büyük bir zaferin sembolüdür. Bu durumda kişinin etrafında bulunan düşmanlarının tamamını alt ettiğini ve bu şekilde ele güne karşı büyük bir zafer kazandığını söyleyebiliriz. Ya da kişinin etrafında bulunan düşmanlarına karşı çeşitli planlar hazırladığını onları ortadan kaldırmak için çeşitli hayalleri olduğunu etrafına olan güvensizliğinin bir parçası olarak ifade edildiğini söyleyebiliriz.

Rüyada görülen polis memuru ve yardımcıları oldukça hayırsız bir haber olarak yorumlanır. Acı keder ve üzüntüyü çağrıştırır. Bu durumda kişinin karamsar bir ruh halinin bulunduğunu ve bu şekilde sürekli olarak acı çektiğini, negatif olarak düşündüğü için negatif olayları üzerine çektiğini söyleyebiliriz. Bu durumda gördüğümüz rüyaların bizlerin kişiliği hakkında da çeşitli ipuçları verdiğini söylememiz mümkündür. Her gördüğümüz rüyayı ciddiye almadığımız gibi her görülen rüyanın imkansızlığına da inanmamız yanlış olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Polis Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (08 Nisan 2016 saat: 00:22)

  rüyamda arabaların çok geçtiği bir yol göbekte bir yer o göbekde polisler var bay ve bayan ortalarına pankart gibi bir bez üzerine yazmışlar polisliği kazandınız diye kızımda okuyunca çok seviniyor çığlık atıyor hatta oynuyor etrafdada eş dost tanıdık çok beraber oynayıp seviniyorlardı

 2. ece (05 Mart 2016 saat: 09:27)

  Merhaba, rüyamda kus olduğum kuzenimi ve üniversiteden sınıf arkadaşımı görüyorum, eğlence gibi bir şey varmış. Kuzenimle barışıp birbirimize sarılıyoruz. Tam o sırada siyasi bir eylem var, polis eylemcileri tutuklamaya başlıyor, herkes bir tarafa kaçışıyor. Polis beni eyleme katılmakla suçluyor, tam tutuklayacakken ben açıklama yapıyorum, sadece eylem alanından geçiyorum olaylarla ilgim yok diye. Sonra bırakıyorlar beni. Bu arada da kuzenimi kaybediyorum bütün gece eğlence alanında arıyorum, eğlence mekanının her kapısından girip herkese soruyorum. Yorumlarsanız sevinirim. ? Teşekkürler..

 3. asya (30 Nisan 2014 saat: 13:28)

  rüyamda ayı ve köpekler vardı ve ben ordan geçip eve gidemiyordum sonra polisler geldi ve ben apartmana girdim elimde bıçakla apartman kapısını kilitlemeye çalısıyordum korktugum için polisler yardım ediyordu ve içeri girin diye uyarıyordu zarar görmemem için apartmanda cocukluk arkadasım oturuyordu onların bulundugu kata inerek bekliyorduk cıkıp baktıgımda polis tekrar uyardı içeri gir diye bende azcık bakabilirmiyim diyordum

 4. Eylem (27 Nisan 2014 saat: 22:00)

  Ben bir isyeri sahibi bir bayanim… Rüyamda Is yerindeyim ve isyerim iki kati kadar büyük. isyerime büyük bir kalabalik akin ediyor, saskin bir sekilde herkese yetismeye calisirken cabamin yersiz oldugunu farkedip aralarinda dolasarak anlamaya calisiyorum bu kalabaligin sebebini. Anneme rastliyorum, oda saskin ve vargücüyle kalabaliga hizmet etmeye calisiyor. Sonra aralarinda eski bir müsterimi görüyorum, eski ticari bir sorun yasadigim, dünyalari ben yarattim edalari ile gezinen zengin ve ticaret esnasinda bana da yukaridan bakip asagilayici cümlesinide esirgemeyen birisi. Kisacasi o adami görünce kalabaliktan tedirgin oluyorum. Isgal altindayiz hissine kapilip, polisi aramayi düsünüyorum… Kalabalik arasinda yürüyerek en arkadaki kendi kocaman ofisime gidiyorum. Bir bakiyorum polisler kendilerine kitapliklari siper etmis, diz çökmüs kendilerini kalabaliktan sakiniyorlar… Bir bebek arabasi görüyorum orada.. Tirnaklarim kadar küçücük yüzlerce bebek var içinde. Elime alip oyuyorum onlarla seviyorum onlari. Sonra bir an bunlar düsmanlarimin mi çocuklari diyorum. Yok etme düsüncesi saniyelik, aninda kendimden utaniyorum ve birakip bebek arabasini devam ediyorum kalabaligin arasina.. Disaridan içeri girilmiyor ve içeriden disari cikilmiyor yada ben öyle hissediyorum.. Ama ben elimi kolumu sallayarak her yere cikip girebilyiyorum. Bir ara disari cikip bir arkadasimla beraber tunel gibi bir geçitten geçip arkadasimi kaybediyorum ve tekrar buluyorum yolu.. Kendimi tekrar is yerinde buluyorum… Sonra birden kalabalik yok oluyor, bir isçi almisim ona masasini ve isini anlatacagim. Birden aklima bu iscinin bir yardimcisi oldugu ve ömür boyu sirf o yardimcisi ile beraber calistigi aklima geliyor.. Mutlaka konsuup açiga kavusturmaliyim diyorum. Benim iki kisi için maas ödeyecek durumum yok diye… (Suan ki is durumumda oldugu gibi) Adam içeri girip yardimcisi ile konusuyor ve disari cikiyorlar. Adam kabul ediyor ve yardimcisi el sikisip kapidan cikarken ban çok kötü bakiyor.. Etkileniyorum.. Rüya burada bitiyor…
  Kafam çok karisti, fazla rüya gören birisi degilim. Bu rüyada beni baya etkiledi…
  Yorumlariniz için simdiden çok tesekkürederim..

 5. İnci (25 Nisan 2014 saat: 05:37)

  Merhaba
  Rüyamda sabah uyanıyorum . Müstakil bir evde yaşıyormuşum ve mutfak gibi bir yerin camlarını kırık buluyorum.Hemen üst kata çıkıyorum oda dağıtılmış ve altınlarım çalınmış. Hem ağlıyorum hem de oğluma polis çağır diyorum. O sırada ev çevre yolu gibi bir yere bakıyormuş. Burası ıssız bir yer zaten. Yolda konvoylar oluşmuş polisler de orda. İşaret ediyorum. Bir polis o yoldan yokuş aşağı iniyor. İşte o zaman uyandım.ama rüyanın başında rahmetli babamı sağ ve sağlıklı gördüm. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.
  Teşekkür ederim.

 6. volkan (01 Nisan 2014 saat: 18:05)

  Merhaba
  rüyamda bi demir kapılı büyerden giriyorum içerde 4 5 tane pitbul köpekleri var içlerinden birtanesi dikatimi çekiyor orda beyaz sarı renkli hasta gibi sonra birden çok kalabalıklaşıyor o aln tahtadan evvar aşahıda ahır gibi köpekleri tutanlarda var zincirleriyle sahipleri birden içerini büsürü polis basıyor köpek sahipleri ve bende ahırdan tahtadan eve kaçıyorum en sağda sıkışıp kalıyorum orda polisler çok kalabık bi şekilde çevik kuvetler büsürü kişiyi yakalıyor köpekelride rüyam böyleydi.

 7. volkan (21 Mart 2014 saat: 01:23)

  Ruyamda sivil polisler sebebini bilmedigim sekilde beni ariyorlar bende onlardan kaciyorum yani kosmak manasinda degil ama gorunmeden kuytu koselerden giderek evime varmaya calisiyorum.aslinda sucum ne onu bile bilmiyorum ama en azindan bir es dostun yanina varirsam beni neden aradiklarini sormak ona gore tedbir almak istiyorum.cunku bu olay bir komploysa ve masumiyetimi ispatlamama imkan verilmezse diye endiseleniyorum.evimle bulundugum mesafenin ortalarinda bir yerde beni farketmelerine ramak kaliyor ama ben bir apartmana girip saklaniyorum :S

 8. büşra (13 Mart 2014 saat: 05:54)

  Merhaba.
  Bizim buyuk bi bahcemiz oluyo teyzemle yigenimi uyutmaya calisiyoruz biraz oyun oynuyoruz polis arabalariyla felan daha sonra bahcenin icinde kocaman bi tas oluyo yigenimi yatrmaya goturuyrm tasin arkasonda kocaman uc tane yilan oluyo bagirarak babamlari cagiriyorum babam onlari oldurmeye calisirken abim elinde bicakla bana saldiriyo sen yaptin diye parmagimi kesiyo ve kan akmaya basliyo sonra arkama bi bakiyorum teyzem anneannemin omzuna cekicle buruyo anneannem kalkmamiyo felc oluyo daha sonra uyandim.

 9. serhat (02 Mart 2014 saat: 05:58)

  selam.ben rüyamda bi arkadasimla uyusturucu iciyordum.sonra kalktik o yerden.disari ciktik.sonra polisler geldi eve giremyrduk.evden baya uzaklasmistik.sürekli polisler gelip gidiyordu.cok tartisiyorduk.polis gelin birakalim gideceginiz yere dedi.gitmek istesek gideriz.biz burada duracaz deedi arkadasim.arabayla gidyrlardi polisler.icinde sivil polislerde vardi.geri döndüler.bizi arabaya aldilar.bizde kalabaliktik.önde 3 polis oturyrdu.bize laf sokup durdular.arkadasim kendi tarafindaki polisin kafasini bicakla kesti.diger polis bana döndü ben yaptim sandi.bilegimi tuttu bicakla kesmek istedi.acidi kanda akti galiba.ben yapmadim arkadasim yapti dedim sonra arkadasimi satmym diye yada ben yaptim ne farkeder dedim cikardim bicagi polisin her yerine soktm bicagi.kan olmustu üstm.sonra durdu araba
  .kacyrduk.
  Yakalanmamak icin baya kactik.ama sonunda yakalandik.nasil yakalandigimizi görmedim ama kacarkende bi sekilde yirtacagimi ben kötü bi insan degilim diyrdm sonunda kurtuluyordm galiba.ama polisler cok kötü niyetli polerdi.

 10. Sinem (30 Ocak 2014 saat: 07:05)

  Hayırlı sabahlar.
  Gecen gece ki rüyamda bizim evin yakinlarinda bir bankanin yakinindaydik annem babam kiz kardesim ve ben. kiz kardesim 9 yasinda ve ben 18 yasindayim. birden polis arabalari geldi ve çoğaldı ve o ara rüyamda tartısmış olduğum iş arkadaşım arabayla ordan geçti ve arayacağım birazdan seni dedi. polisler bankada tehlikeli birsey olduğu icin (sanırsam) baskın yaptilar. belirli bir süre durup sonra cikip tehlikenin olmadığını söylediler. biz arabamiza bindik geri ve bindikten sonra arkada gizli sakli duran bir adami fark ettik ve babama hemen sür arabayi dedik. bu arada o korkunc adam “ben seni öldurmeyecegim de napacagim” dedi. cok korkuyorum insallah icimi rahatlatacak birseyler soyleyebilirsiniz.. iyi günler dilerim

 11. sezer (04 Ocak 2014 saat: 18:50)

  Merhaba iyi çalışmalar
  Ruyamda ( bir sehirden başka bir sehre giderken yol üstünde bulunan bir kasaba nın sanayisine giriyorum biri gelip arabanin satılık olup olmadığını soruyor ve bir polis geliyor konustugum adamla bir duvar kenarna geciyorlar polis adamdan para alip gidiyor sonra bana geri gelir arabayı satmamakta ısrar ettigim halde beni zorla kendi arabasina bindiriyor ve takas yapmak istiyor bu sirada beni oyaliyor ben arabimi satmiyorum olmaz diyerek arabasindan iniyorum ama busefer benin arabayi tamamen parçalanmış vaziyette buluyorum arabada geriye kalan sadece ciplak bir kasasi kalmis koşarak polis ariyorum az önceki gördüğüm polisin arkadaşlarını görüyorum derdimi anlatiyorum ama beni dinleyen olmuyor arabamin yanina geri geldigimde ise araba komple yok ) hepsi bu ama tuhaf olan birşey daha bu olay suudi arabistanda oluyor ve ben burada yaşıyorum ama polis Türk polisiydi ilgilendiginiz icin tesekkur ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,