RuyaTabirleri.com

Rüyada Polis Olduğunu Görmek

Rüyada polis olduğunu görmek, iyi değildir. Kazalara ve belalara yakın olmaya, illet hastalıklara yakalanmaya, çaresiz ya da çözümsüz hallere düşmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişi için büyük bir uğursuzluk olarak kabul edilir. Kötü günlerin yaşanacağı anlamına gelir. Bu rüya bir diğer yandan da rüya sahibinin resmi kurumlardaki bir müracaatının olumlu sonuçlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Polis Memuru Olduğunu Görmek

Bu rüya iki şekilde yorumlanır. Tıpkı rüyada polis olduğunu görmek gibi, hem hayır olarak hem de şer olarak açıklanır. Rüya sahibinin başına gelecek tatsız ve üzücü konulara alamet ederken bir diğer yandan da mesleğinde basamak atlayacağına yorulur.

Rüyada Sivil Polis Olduğunu Görmek

Rüyasında sivil polis olduğunu gören kişinin mesleğinde önemli ve yüksek noktalara geleceğine rivayet edilir. Kişi, her yerde adı ve sözü geçen, kendisinden çekinilen ama bir o kadar da saygı duyulan kimse olacak demektir. Rüya sahibinin karşısında kimsenin yalan yanlış konuşamayacağı kadar yüksek bir makamı olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Arkadaşının Polis Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin bir konuda yardıma ihtiyacı olacağı anlamına gelir. Kişinin, devlet kapısında olan ve kendisini uğraştıran bir işini halletmek için torpil bulmak adına bazı insanları devreye sokmak zorunda kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Oğlunun Polis Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta da eğer oğlu varsa oğlundan ya da diğer çocuklarından birinden yana yüzünün gülmesine ve göğsünün kabarmasına vesile olacak gelişmeler yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin evladının başarısı olarak kabul edilir.

Rüyada Polis Görmek

Rüya sahibinin güvende olduğuna, çevresinde sırtını dayadığında kendisini zor durumda bırakmayacak kimselerin bulunduğuna ve kendisi için canına ve de malına zarar gelecek hiçbir tehlikenin ortaya çıkmayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: