RuyaTabirleri.com

Rüyada Polis Olmak

Rüyada polis olmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok hayırlı kademelere geleceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, ister istemez şiddete meyil göstereceğine ancak daha sonra yaptığı şeylerden ötürü çok büyük pişmanlık duyacağına alamet eder.

Rüyada Polis Olduğunu Görmek

Rüyada polis olmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, resmi bir kurumda işe başlayacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına tabir edilir.

Rüyada Polis Olmak İstemek

Kazandığı başarılar sayesinde resmi bir kurumun üst mevkilerine kadar yükselen ve ülke yönetiminde söz sahibi olan rüya sahibinin, çok hayırlı ve güzel çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına ve vatanı çok iyi işlere imza atacağına delalet eder.

Rüyada Trafik Polisi Olmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında kendi düşüncelerine önem verdiğine, başka insanları pek dinlemediğine, onlara kendi düşüncelerini kabul ettirmeye çalıştığına, yanlış olsa bile kendi düşüncelerini savunarak haklı çıkmaya çalıştığına ve bu yüzden yakın bir zaman içerisinde zarar edeceğine rivayet eder.

Rüyada Sivil Polis Olmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok üst kademelere geleceğine, çok resmi görevlerde bulunacağına, bazen istemediği şeyler yapacağına ve daha sonra bu yaptıklarından pişmanlık duyacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisini, seven ve sayan insanlar ile çok güzel ilişkiler içerisinde olacağına ve daha iyi ve güzel günler için daha güçlü olması gerektiğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,