RuyaTabirleri.com

Rüyada Polisi Aramak

Rüyada polisi aramak, yakınlık duyulan bir kimsenin yaptığı bir hatayı eleştirmek ve o kişiyi doğru yola sevk etmek için uğraş vermek, işyerinde verimi artırmak için çalışanlara karşı sürekli uyarılarda bulunmak anlamına gelir. Polisi aramak aile içinde düzeni sağlamak için sürekli olarak disiplin uygulayan ve aşırı kuralcı davranışları nedeni ile kişileri sıkan ebeveynlerin çocukları ve eşleri ile aralarının bozulduğunu işaret eder. İstenmeyen bazı durumlar yaşayan rüya sahibinin utanç duyacağı bir olaya adının karışması yüzünden kendisini sosyal ortamından uzaklaştırmasını da ifade eder.

Rüyada Polisi Aramak ve Sonra Kapatmak

Doğru yoldan sapmak anlamına gelen rüya, yapılacak yanlış bir hamle sonrasında ters yüz olan bir hayata işarettir. İlkelerinden taviz veren ve kolay para kazanmaya alışan rüya sahibinin bu durumu kaybetmemek adına daha da fazla yanlış yapacağını ve yoldan çıkmasını anlatır. Kendisi ve ailesi için en doğrusunu yapmak isterken, zor durumlar yaşayan veya maddi sorunlar yaşayan kişilerin bu durumdan kurtulmak adına kolay yolu seçerek büyük bir hata yapacaklarına alamettir. İslami olarak da kişinin yoldan çıkmaması gerektiğine dair bir uyarı olarak yorumlanır.

Rüyada Hırsız Görüp Polisi Aramak

Düşmanları suçüstü yakalamak veya onların tuzaklarını bozmak, zarar vermelerini engellemek anlamına gelir. Kişi evine giren bir hırsız görüp polisi arıyorsa bu durumda mal kaybı yaşar ancak zararı çok büyük olmaz. İş yerine hırsız girdiğini görüp polis aramak ise yakınlarına gelen bir zararı engellemek için çaba gösterileceğine, tanınmayan birinin evine hırsız girmesini görüp polis aramak da aşırı hayalci tutumlar yüzünden zaman kaybı ile beraber para kaybına alamet eder.

Rüyada Polis Aramanın Psikolojik Yorumu

Suçluluk psikolojisine veya geçmişte yapılan bir hatanın sonrasında süre gelen utancın ifadesidir. Bozuk bir ruh halini de yansıtan rüya, kişinin sürekli olarak hata yapmak veya sevdiklerini kendisinden soğutacak bir şey yapmak korkusu ile yaşadığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Polisi Aramak İle İlgili Rüyalar;

 1. Sahan (18 Ağustos 2016 saat: 19:29)

  Ben rüyamda polisi ariyorum, ihbarda bulunmak icin birilerinden korktugum icin. Telefonda ki polis Türk (almanyada yasiyorum). Telefona ismiyle cikiyor, hatta ismi aklimda kaldi. Ismi “Ersin”di. Bana diyir ki tamam korkmana gerek yok ben simdi geliyorum.. Ne anlama geliyof aceba?

 2. Yasemin (06 Haziran 2016 saat: 09:36)

  Ruyâmda yikayip kurutmus oldugum yuvarlayip dik olarak koydugum iki tane halim var biraz uyuyayim diyorum sese kalkiyorum balkondan baktigimda bir hirsizin ikitane haliyi omzuna alip götürdüğü nu görüyorum bagirmak istiyorum vaz geciyorum polisi aramaktan da vazgeciyorum sonra peslerinden gidiyorum

 3. Anonim (06 Mart 2016 saat: 11:22)

  Rüyamda arkadaşımla ben gezerken birden 2 hırsız fark ediyoruz.sonra bize LÜTFEN diyerek ikna etmeye çalışıyorlar biz HAYIR diyoruz ama sonunda bizi köşeye sıkıştırıyorlar sonra ben 155i aramak gerekirken nedense 112 yı arıyorum.polisler gelince hırsızlar tabancalarını çıkartıp ateş ediyorlar biz de eve kaçıyormuş o sırada asansörde Mustafa Amca (sivil polis)le karşılaşıyoruz ona olanları anlatıyormuş ve sonra utanıyorum.

  NOT:ben 10 yaşındayım

 4. Lara (27 Şubat 2016 saat: 02:38)

  Ben rüyamda iki hirsiz gördüm. Evin balkonu vardi ve icere girmek isterkene ben gördüm onlari ve öbür odanin camindan baktim, tam balkona bakiyor zaten ve hirsizla göz göze geldim. Hirsiz bana El isareti yapti sanki ” hele bi polisi ararsan” gibisine, Sonra gittiler eve giremeyip. Bende polisi ariyorum, hatta konustuk ama Bir türlü gelemedi. Lütfen ne demek oldugunu anlatin

 5. bahar (05 Kasım 2015 saat: 05:37)

  Slm.rüyamda yatakta uyuyorum odanın kapısı arakıklı karartı goruyorum bakıyorum hırsız.kalkıyom koşuyor um kapıyı acıyorum 12 yaşlarında çoçuk kızıyorum. Annem babam bende.annemler cıkarıp para veriyor ben çok kızıyorum annemler e sonra asagi komşum polis onu cagırıyom geliyor.sadece basında polis sapkası var.ona dıyom sadece korksun.eve geliyorum annem yataga gırmiş ağlıyor nıye polıse haber vermişim diye polis oturup kalkıp gidiyor.yorumlarsan6z sevinirim Iyi gunler.

 6. Mesuray (25 Ekim 2015 saat: 17:40)

  Ruyamda bi arabayla geziyom iki erkek var birini taniyom biride onun abisi abisi benim bacaklarimi ellemeye calisiyo ben kiziyom sonra iniyom giderken bagiriyom teefonumu kaybediyorum arkafasimdan ariyom bi adam aciyor konusip kapatiyor ablam yanimfa oluyo polis ariyoz polisin numarasini soruyoz kimse bilmiyo daha sonra iki polis goruyoz bize numara veriyolar numarayi aradigimda karsima bana numara veren polisin sesini duyuyorum bana cokmu korktun diye soruyo

 7. Naz (05 Temmuz 2015 saat: 00:36)

  Rüyamda eve hırsızlar girmiş adamların iki ablamda Yanımda adamlar dan kaçıp bi odaya giriyoruz sonra birisi önce bunlara tecavüz edelim diyor telefonla polisi arayıp adresi vermeye çalışıyorum 155 ya da 59 gibi bi şeyi arıyorum o sıra da bi şekilde içeri giriyorlar ben kardeşlerime Dokunmayın ne yapacaksanız bana ySpın onlara Dokunmayın diyorum orda bitti rüyam

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,