RuyaTabirleri.com

Rüyada Polisi Aramak

Rüyada polisi aramak, yakınlık duyulan bir kimsenin yaptığı bir hatayı eleştirmek ve o kişiyi doğru yola sevk etmek için uğraş vermek, işyerinde verimi artırmak için çalışanlara karşı sürekli uyarılarda bulunmak anlamına gelir. Polisi aramak aile içinde düzeni sağlamak için sürekli olarak disiplin uygulayan ve aşırı kuralcı davranışları nedeni ile kişileri sıkan ebeveynlerin çocukları ve eşleri ile aralarının bozulduğunu işaret eder. İstenmeyen bazı durumlar yaşayan rüya sahibinin utanç duyacağı bir olaya adının karışması yüzünden kendisini sosyal ortamından uzaklaştırmasını da ifade eder.

Rüyada Polisi Aramak ve Sonra Kapatmak

Doğru yoldan sapmak anlamına gelen rüya, yapılacak yanlış bir hamle sonrasında ters yüz olan bir hayata işarettir. İlkelerinden taviz veren ve kolay para kazanmaya alışan rüya sahibinin bu durumu kaybetmemek adına daha da fazla yanlış yapacağını ve yoldan çıkmasını anlatır. Kendisi ve ailesi için en doğrusunu yapmak isterken, zor durumlar yaşayan veya maddi sorunlar yaşayan kişilerin bu durumdan kurtulmak adına kolay yolu seçerek büyük bir hata yapacaklarına alamettir. İslami olarak da kişinin yoldan çıkmaması gerektiğine dair bir uyarı olarak yorumlanır.

Rüyada Hırsız Görüp Polisi Aramak

Düşmanları suçüstü yakalamak veya onların tuzaklarını bozmak, zarar vermelerini engellemek anlamına gelir. Kişi evine giren bir hırsız görüp polisi arıyorsa bu durumda mal kaybı yaşar ancak zararı çok büyük olmaz. İş yerine hırsız girdiğini görüp polis aramak ise yakınlarına gelen bir zararı engellemek için çaba gösterileceğine, tanınmayan birinin evine hırsız girmesini görüp polis aramak da aşırı hayalci tutumlar yüzünden zaman kaybı ile beraber para kaybına alamet eder.

Rüyada Polis Aramanın Psikolojik Yorumu

Suçluluk psikolojisine veya geçmişte yapılan bir hatanın sonrasında süre gelen utancın ifadesidir. Bozuk bir ruh halini de yansıtan rüya, kişinin sürekli olarak hata yapmak veya sevdiklerini kendisinden soğutacak bir şey yapmak korkusu ile yaşadığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!