RuyaTabirleri.com

Rüyada Polisler Görmek

Rüyada polisler görmek, genel anlamı itibariyle iyi, güzel ve hayırlı olmakla birlikte, rüyanın görülme şekline bağlı olarak da özele indirgenerek yapılabilmektedir. Yani bu nitelikte bir rüya, kişinin rüyasına bağlı olarak kendisine özel açıklanabilmektedir. Rüyada polisler görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kimselerin kendisi için çok anaç ve babacan olduklarına ve onu dört bir koldan korumaya çalıştıklarına işaret eder.

Rüyada Polisler Tarafından Aranmak

Rüyayı gören kişinin kendisini huzursuz, tedirgin ve mutsuz eden bazı konular olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bunu çok kafasına takmış olduğu için de bilinçaltına bu şekilde yansıdığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Polisler Tarafından Tutuklanmak

Rüyayı gören kişinin düşünmeden bazı adımlar atacağına, kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine ve başarısız olarak malını ve parasını kaybedeceğine delalet eder. Deyim yerindeyse rüya sahibi kendisini kurtlar sofrasında bulacağı işlere kalkışacak demektir.

Rüyada Polisler Tarafından Vurulmak

Bu rüya iki şekilde değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda polisler tarafından vurulup bedeninden kan geldiğini görmesi uykusunu geçersiz kılacaktır. Eğer rüya sahibi uykusunda polisler tarafından vurulup öldüğünü görürse bu hayırlara yorulur ve rüya sahibinin kurtuluşu bulacağına, şifaya ve çarelere kavuşacağına, uykusunun tam aksine uzun yaşayacağına ve sağlıklı olacağına işaret eder.

Rüyada Silahlı Polisler Görmek

Çok hayırlı ve iyidir. Rüyayı gören kişinin toplumda itibarını arttıracak kadar önemli yerlere geleceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, şan şöhret kazanacağına, takdire layık bulunarak insanlar tarafından günlerce güzel konuşulacak işler yapacağına alamet eder.

Rüyada Polislerden Kaçmak

Rüyayı gören kişinin içine sinmediği için deyim yerindeyse kafasını kurcalayan ve içini kemiren bazı düşünceleri olduğuna ve bunlardan kurtulamadığı sürece rahat edemeyeceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Polisler Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. can (25 Kasım 2014 saat: 14:18)

    Merhaba, rüyamda kendi mahallemde bir sandviç dükkanının içinde bir kaç başka gençle duruyorum, ne hikmetse cebimde bir paket esrar var, resmi üniformalı polisler geliyor üstümü arıyor heryerime bakıyorlar esrarın durduğu cebide üstten yokluyor fakat bulmuyor paketi. Onlar gittikten sonra rahatlıyorum ama o ana kadar çok sıkıntı içindeydim ya yakalanırda cezaevine girersem diye. Onlar gidince rüya bitiyor. Açıklamanızı bekliyorum.

  2. mehmet ali (09 Haziran 2014 saat: 12:41)

    Ruyamda kendimin sivil polis oldugunu gordum iki tane silahim vardi bi market gibi bi yerden bi cuval aldim sirtima yukledim cuvali arabanin icine attim o sirada silahin birini dusurmusum ama farketmiyorum eve geliyorum ablami goruyorum tam eve cikiyorum iki arkadasim evde oturuyo o an farkediyorum silahimin kalboldugunu dusunuyorum ariyorum bulamiyorum tam o esnada mal yukledigimin yerde dusmus olabilecegini hatirlayarak oraya gidiyorum vardigim yer cok kalabalik disarda polis felan var polisin kulagina egilip kendiminde polis oldugunu silagimin burada dusmus olabilecegini soyledim polis iceri gitti elinde mahkeme kagidi gibi bi kagitla cikip geldi silahini bu ad bulmus dedi kagidi bana verdi ondan sonra uyanmisim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,