RuyaTabirleri.com

Rüyada Polisler Görmek

Rüyada polisler görmek, genel anlamı itibariyle iyi, güzel ve hayırlı olmakla birlikte, rüyanın görülme şekline bağlı olarak da özele indirgenerek yapılabilmektedir. Yani bu nitelikte bir rüya, kişinin rüyasına bağlı olarak kendisine özel açıklanabilmektedir. Rüyada polisler görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kimselerin kendisi için çok anaç ve babacan olduklarına ve onu dört bir koldan korumaya çalıştıklarına işaret eder.

Rüyada Polisler Tarafından Aranmak

Rüyayı gören kişinin kendisini huzursuz, tedirgin ve mutsuz eden bazı konular olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bunu çok kafasına takmış olduğu için de bilinçaltına bu şekilde yansıdığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Polisler Tarafından Tutuklanmak

Rüyayı gören kişinin düşünmeden bazı adımlar atacağına, kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine ve başarısız olarak malını ve parasını kaybedeceğine delalet eder. Deyim yerindeyse rüya sahibi kendisini kurtlar sofrasında bulacağı işlere kalkışacak demektir.

Rüyada Polisler Tarafından Vurulmak

Bu rüya iki şekilde değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda polisler tarafından vurulup bedeninden kan geldiğini görmesi uykusunu geçersiz kılacaktır. Eğer rüya sahibi uykusunda polisler tarafından vurulup öldüğünü görürse bu hayırlara yorulur ve rüya sahibinin kurtuluşu bulacağına, şifaya ve çarelere kavuşacağına, uykusunun tam aksine uzun yaşayacağına ve sağlıklı olacağına işaret eder.

Rüyada Silahlı Polisler Görmek

Çok hayırlı ve iyidir. Rüyayı gören kişinin toplumda itibarını arttıracak kadar önemli yerlere geleceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, şan şöhret kazanacağına, takdire layık bulunarak insanlar tarafından günlerce güzel konuşulacak işler yapacağına alamet eder.

Rüyada Polislerden Kaçmak

Rüyayı gören kişinin içine sinmediği için deyim yerindeyse kafasını kurcalayan ve içini kemiren bazı düşünceleri olduğuna ve bunlardan kurtulamadığı sürece rahat edemeyeceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: