RuyaTabirleri.com

Rüyada Polisten Saklanmak

Rüyada polisten saklanmak, gizli saklı işlere, söylenmesi gerektiği halde ifade edilmeyen gerçeklere, özellikle ailenin haberi olmada yapılan ve onay görmeyen işlere alamettir. Polisten saklanmak rüya sahibini tedirgin eden meseleler olduğuna ve bazı problemleri halletmeye çalışsa da altından kalkamadığı için yoğun stres yaşadığına yorumlanır. İyi niyetli olunduğu halde girişilen işlerin kişi için uygun olmayacağını veya yeni tanışılan birinin teklifine düşünmeden onay vererek başını belaya sokmaya alamet eder. Geçici bir probleme işaret etse dahi rüya sahibine çok büyük bir ders ve tecrübe olacak olayların hasıl olacağına vurgu yaparak kişiyi dikkatli olması gerektiği konusunda uyarır. Özellikle resmi makamlarla olan ilişkilere dikkat edilmesi gerektiğini, ödenmesi gereken borçların geciktirilmesi halinde sorun yaşanacağını bildirir.

Rüyada Polisten Kaçmak

Uzun zamanlar boyunca kişinin aklında kalacak olan ve yaşadığı sorun nedeniyle elde ettiği tecrübe sayesinde aynı hatayı tekrarlamadan hayatını sürdüreceğine yorumlanır. Yaşanan endişeli bir sürecin ardından yeniden taze başlangıçlar yapılacağını ve gelen iyi haberler sayesinde sevinç yaşanacağını ifade eder. Kişinin acele etmemesi gerektiğini ve yaşananları sakin, soğukkanlı bir tavırla karşılayarak kontrol sağlaması gerektiğini delalet eder. Kişinin kendisini sıkan ve herkesten sakladığı bir meseleyi yakınlarına anlatarak onlar sayesinde derdine derman bulacağı ve rahatlayacağı manasına gelir.

Rüyada Polise Yakalanmak

Bir yanlıştan yakın çevredeki dostlar ve akrabalar sayesinde kurtulmak demektir ki bu dönemde kişi çok büyük destek görerek sorunlarından en az hasarla kurtulacak demektir. İş hayatındaki pürüzlerden kurtulmak ve aydınlığa kavuşmak, maddi konularda nefes almak anlamlarına gelir. Polise yakalanmak bir sırrın ifşa edilmesi ile kişinin üzerindeki sorumluluğun veya rahatsızlığın da ortadan kalkacağı anlamındadır.

Rüyada Polisten Saklanmanın Psikolojik Yorumu

Saklanan bir sırra veya kimsenin bilmesinin istenmediği durumlar yaşandığına ifadedir. Başka kişilerin hayatlarına ait alınan sorumlulukların zaman zaman kişinin sınırlarını zorlamasına neden olduğunu ve sıkıntı yarattığını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!