RuyaTabirleri.com

Rüyada Porselen Görmek

Rüyada porselen görmek, rüya sahibinin kendisi için isabetli olacak adımlar atacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde hayırlı, vefalı ve güzel insanlar olacağına, kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Porselen Görmek

Rüyada beyaz porselen görmek, gerçek dostlara ve onlarla geçirilecek keyifli ve huzurlu zamanlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresinin hep kalabalık olduğuna ve bu kalabalığın kardeşten öte kimselerden oluştuğuna yorulur.

Rüyada Porselen Eşya Görmek

Rüyada porselen eşya görmek, şans anlamına gelir. Kazadan ve beladan uzak olmaya, hayallere ve arzulara kavuşmaya, kötü günleri arkada bırakmaya ve geleceğin güzel olacağı ile ilgili olarak umutlanmaya işaret eder.

Rüyada Porselen Eşya Almak

Rüyada porselen eşya almak, büyük şans anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çok başarılı ve mutlu olacağına ve elini attığı her işin altından alnının akı ve Allah’ın izniyle çıkacağına ve hayatının da, işlerinin de yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada Porselen Kırılması

Rüyada porselen kırılması, müjdeli haber, mutluluk ve heyecan verici söz olarak ifade edilir. Rüya sahibinin hayırlı, iyi ve güzel olanla karşılaşacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına tabir edilir.

Rüyada Porselen Tabak Kırmak

Rüyada porselen tabak kırmak, rüyayı gören kişinin yanlış ya da kulaktan dolma laflar konuşacağına ve bunun da birilerine dokunacağına ve onları inciteceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu davranışı nedeniyle birilerini kendine küstüreceği ile açıklanır.

Rüyada Hediye Porselen Almak

Rüyada hediye porselen almak, iyi, güzel ve temiz niyetlere delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Porselen Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ceren (08 Mart 2015 saat: 07:17)

  Çarşıdan 2 farkli desende birer tane tabak almistik biri çicekli pembe digeri maviydi evimize gelen misafire gösteriyorduk hangisi daha güzel diye bende elime aldım ve mavi çicekli olan elimde kırılıp 4 5 parcaya ayrildi ama kırıklar elimden dökülmedi.

 2. sevcan (10 Ocak 2015 saat: 12:06)

  rüyamda eski sevgilimin ailesi bize gelmiş, büyük bir yemek masasında oturmuşlar kalabalıklar. Bende onlara beyaz porselen servis tabağında pişmiş piliç servis ediyorum.Porselen tabak büyük kenarları yüksek ve çok değerli bir tabakmış. Piliç den yemeğe başlıyorlar birisi çok güzel pişmiş diyor öbürü Hayır daha çiğ diyor. Bende bilmem belki bazı yerleri çiğ kalmıştır diyorum.

 3. billur (05 Aralık 2014 saat: 08:37)

  Mutfak tezgah arası döşenmiş seramikler elim değince yerinden sökülüp döküldü. Rüyamda annemin evindeydim.komşusu odada bi yere yem koymuş tepeleme 2köpek 1 kedi besliyordu.anneme izin verdiği için kızıyordum. Bi yandan da seramik ustasına telefon açtım seramikler döküldü gel yap diye kızıyordum.

 4. hakan yazıcı (04 Aralık 2014 saat: 19:42)

  rüyamda eski kız arkadaşımın evinde mutfakta sararmış bir porseleni yıkıyorum ve beni kız arkadaşımın kardeşi başımın ucunda bana bakıyo ve ben porseleni yıkadıkça beyazlıyor ve ona oldumu diyorum oda biraz daha diyor ve ben daha cok yıkıyorum sararmış porselen benbeyaz oluyor oda tamam şimdi oldu diyor bana ve ben porseleni ona veriyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,