RuyaTabirleri.com

Rüyada Porsuk Görmek

Rüyada porsuk görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri çalışmaktan, kirasını ve faturalarını ödemekten başka bir şey düşünemediğine, önceliğini de geçimini ve temel ihtiyaçlarını karşılamak şeklinde belirlediğine delalet eder. Rüya sahibinin eğlenceye, alışverişe ve gezmeye olan düşkünlüğüne rağmen, maddi imkanlarının ve aylık gelirinin eksiliği nedeni ile bunlardan mahrum kaldığına rivayet edilir.

Rüyada Porsuk Hayvanı Görmek

Rüyada porsuk hayvanı görmek de porsuk görmek gibi yorumlanır. Rüyayı gören kişinin olanaksızlıklar içinde olduğuna, istediği şekilde hareket edemediğine, dilediği gibi harcama yapamadığına ve tabiri caizse kemer sıkmak durumunda kaldığına işaret eder.

Rüyada Porsuk Öldürmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin dualarının ve iyi dileklerinin kabul olmasıyla birlikte Allah’ın kendisine açacağı bir kapı ya da vereceği bir fırsat sayesinde parasal problemlerinden kurtulacağı, düze çıkacağı, elinin bolluğa kavuşacağı ve refah düzeyinin de artacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin başarılı, parlak ve bereketli bir dönem geçireceğine böylece geleceğe doğru emin adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Gelincik Hayvanı Görmek

Rüyayı gören kişinin arsız, huysuz ve aksi insanlara çatacağına, onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına ve başına gelmeyenin kalmayacağına alamet eder. Rüya sahibinin kendisini tabiri caizse kasıtlı olarak aşağıya ve dibe doğru çekeceği kişilerle yollarının kesişeceğine ve bunun da kendisi için büyük şanssızlık olacağına delalet eder.

Rüyada Sansar Hayvanı Görmek

Rüyayı gören kişinin büyümesinden, yükselmesinden ve ileriye doğru gitmesinden rahatsız olacak bir kimsenin kendisine mani olmaya çalışacağına, bunun da rüya sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacakları nedeniyle bundan sonra artık kayıtsız, şartsız insanlara güvenmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Kemirgen Hayvan Görmek

Varlığı ile maddi ve manevi zarar vermekten başka bir işe yaramayan kimselere yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!