RuyaTabirleri.com

Rüyada Portakal Ağacı Görmek

Rüyada portakal ağacı görmek, rüya sahibinin derdine, kederine, sorunlarına, sıkıntılarına ve borçlarına rağmen yüzünden gülümsemenin eksik olmadığına, insanlara karşı nazik, güler yüzlü ve iyimser kalmayı başardığına delalet eder. Rüyayı gören kişi, ne kadar zor bir hayatı olsa da yine de başkalarına karşı yardımını esirgemeyecek kadar insaflı ve yüce kalpli bir kişidir diye tabir edilir.

Rüyada Portakal Ağacı Dikmek

Rüyada portakal ağacı dikmek, kazanç ve kar elde etmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin disiplinli ve insan üstü bir güç sarf ederek çalışmasının karşılığında hakkı olan zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Portakal Yemek

Rüyasında portakal yediğini gören kişinin her hayali gerçek olur, kısmeti de hiç eksilmez diye yorumlanır. Rüya sahibinin şansı ve bahtı açık, geleceği temiz ve parlak, başarıya giden yolları da dikensiz demektir.

Rüyada Portakal Çiçeği Görmek

Rüyada portakal çiçeği görmek, rüya sahibinin kulağına kendisiyle ilgili,  çok iyi hissedeceği ve mutlu olacağı sözlerin konuşulduğu gelecek, çok gururlanıp, göğsü kabaracaktır diye yorumlanır. Bir yandan da rüya sahibine sevdikleri tarafından güzel bir sürpriz hazırlığı yapıldığı ile değerlendirilir.

Rüyada Portakal Bahçesi Görmek

Rüyada portakal bahçesi görmek, rüya sahibinin yarınlarda rahat edebilmesi için bazı karlı yatırımlara yapmayı planladığına ve bunun için gece gündüz çalışarak para biriktirdiğine işaret eder. Rüya sahibi kısa zaman içinde ihtiyacı olan sermayeyi tamamlamış olacak demektir.

Rüyada Portakal Toplamak

Bir kimse eğer rüyasında portakal topladığını görürse o kişi hayatta aradığı mutluluğu da başarıyı da yakalayacak demektir. Rüya sahibinin isteklerini yerine getirme imkânı yakalayacağına, küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, barış, sevgi ve huzur ortamında yaşayacağına işaret eder. Afiyette ve keyifte olmak şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: