RuyaTabirleri.com

Rüyada Portakal Görmek

Rüyada portakal görmek rüya sahibinin karşı cinsten birine duyacağı yoğun duygulara delalet etmekle birlikte aynı zamanda hayırlı kısmetler, helal rızık, bereketli ev ve mutfak olarak da değerlendirilir. Rüya sahibi güzel olaylar yaşayacak ve hayırlı işlere girerek bu işlerden bol verim alacak, büyük bir kazançla birlikte, geleceği için de iyi birikimler yapabilecektir.

Rüyada portakal görmek, ferahlık, esenlik, rahatlık, sağlık ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibi eğer bekârsa özel hayatında sevgilisiyle, evliyse de eşiyle büyük bir anlayış, sevgi ve huzur içinde yaşayacak, özel hayatından yana şanslı olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Rüya sahibinin sağlık bulmasına ve devaya kavuşmasına delalet eder. Rüyasında portakal suyu içtiğini gören kişi, yaptığı güzel ve hayırlı işler sayesinde de çevresindekilerin takdirini toplayacaktır diye yorulur.

Rüyada Portakal Suyu Sıkmak

Rüyada portakal suyu sıkmak, iş hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibi zorluklar ve sıkıntılar içinde ekmek parası kazanıyor olabilir ya da büyük güçlüklere düşeceği bir işe girişecek olabilir.

Rüyada Portakal Yemek

Rüyada portakal yemek iki şekilde tabir edilir. Olgun ve güzel portakal sevinçli ve mutlu gelişmelerle, güzel haberlere, olmamış ve kötü portakal yemekse üzüntüye neden olacak olaylara işaret eder.

Rüyada Portakal Bahçesi Görmek

Bol rızık ve zenginlik olarak tabir edilir. Rüyada portakal bahçesi gören kişinin eline pek çok iyi ve avantajlı fırsatlar geçecek demektir.

Rüyada Portakal Almak

Müjdeli ve güzel şeyler duymak ve çok mutlu olmak anlamına gelir. Rüyasında portakal alan kişi yakın gelecekte kendisi için çok hayırlı olacak bir haber alacaktır.

Rüyada Portakal Ağacı Görmek

Güzel huylu, hayırlı işler yapan bir kişiye yorulur. Bu kişi iyi ameller peşinde koşan, yardımsever kişidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,