RuyaTabirleri.com

Rüyada Portakal Rengi Görmek

Rüyada portakal rengi görmek, işlerin açılmasına ve ele geçecek paralara yorumlanır. Rüya sahibinin beklemediği yerlerden gelen tekliflerle bir anda gününün güzelleşeceğini, heves ettiği konularda şansın kendisinden yana olacağını, hobilerine zaman ayırabileceğini ifade eder. Portakal rengi elbise gören kişi ilişkisinde mutluluk dolu anlar yaşar ve karşısındaki kişinin yaptığı sürprizler neticesinde sevinir. Aile içinde kardeşlerin birbirlerine olan dayanışmaları neticesinde ortak iş kurulabileceğini ve bu şirket sayesinde eve yeni bir gelir kapısı açılacağını da alamet eder. Portakal rengi şapka görmek kürsü anlamına gelir ve eğitmenlik, akademisyenlik manasındadır. Portakal rengi etek görmek ise kısa bir nişanlılık sonrası yapılacak evliliğe tabir edilir. Neşeli insanlarla tanışmak, yepyeni bir çevre oluşturmak ve kısa yolculuklara çıkmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Portakal Rengi Kıyafet Almak

Alınan kıyafetin modeli ve çeşidi ne olursa olsun bu rüya feraha çıkmak anlamına gelir ve kişinin hayatındaki pek çok pürüzü kısa sürede halledeceğini, yaşama sevinciyle dolup taşacağını, kendisine verilen öğütleri can kulağıyla dinlediği için daha az hata yapacağını bildirir. Doğru meslek seçimlerinin yapılacağını, iş alanında kişinin tüm yeteneklerini ortaya koyup herkesi etkileyeceğini de bildirir.

Rüyada Evi Portakal Rengine Boyamak

Ailevi konulara, aile üyelerine, evlatlara ve eşine daha dikkatli davranacak olan rüya sahibinin özel hayatına çeki düzen vereceği ve herkesi mutlu edebilmek içi uğraşacağı bir döneme girildiğini haber verir. Seçimlerin hayırlı sonuçlar doğuracağını ifade eden rüya ağız tadıyla yenen yemeklerin, kalabalık ortamlarda alınan güzel haberlerin de müjdecisidir. Haneye gelen yeni bir bebeğe veya bebek haberine de yorumlanır.

Rüyada Portakal Rengi Görmenin Psikolojik Yorumu

İşini coşkuyla yapan ve hayata dair derin bir tutkuyla bağlılık duyan kişileri ifade eder. Her konuya ilgiyle ve titizlikle yaklaşmanın, hayatı ciddiye almanın ve kendini donatmak için her fırsatı değerlendirmenin, mutluluk isteğinin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!