RuyaTabirleri.com

Rüyada Portakal Soymak

Rüyada portakal soymak, ilk bakışta hoşa gitmeyen ancak daha sonra memnuniyet duyulacak bir habere veya bir iş neticesine tabir edilir. Ön yargılı şekilde yaklaşılan bir konuda kişinin yanlış düşündüğünü anlayacağına ve aslında durumun kendi lehine olduğunu fark ederek sevineceğine ifade edilir. Eğer tapu veya ev alımı gibi işlemler söz konusu ise, çıkacak bir takım resmi sorunların ilk başta can sıkıcı olacağına fakat kısa bir süre içinde tamamen çözüleceğine alamettir. Portakal soyduğunu gören kişilerin erkek evlatları olur veya erkek torun sahibi olmaya da yorulur. Sağlık açısından iyi haberler almak, görülen bir tedavi varsa iyileşme sürecine girerek rahat etmek demektir. Kişiyi memnun edecek, uzun vadede kazanç getirecek bazı iş gelişmelerinin de habercisi olan rüya bol rızık, bol kazanç anlamını da taşır.

Rüyada Portakal Yemek

Doğru tercihler yaparak yaşayan rüya sahibinin özellikle geleceği ile alakalı konularda uzun vadeli planlar yapmak yerine, ayağı yere basan hayaller kurup, bu hayalleri gerçeğe dönüştüreceğini, elde edeceği kazancın da tahmininden fazla olacağını ifade eder. Sağlıklı bir ömür geçirirken aynı zamanda torun sahibi olmanın sevincini de yaşayacak olan kişilerin yazlık ev gibi bir mesken satın alarak şehir değişikliği yapacaklarına da alamettir.

Rüyada Portakal Görmek

Mevsiminde portakal görmek iyi haber demektir ancak mevsimsiz görülen bir rüyada anlamı can sıkıcı bir habere tekabül eder. Hayat standardını yüksek tutan kişilerin mevsimsiz portakal görmeleri bir miktar para kaybı nedeni ile keyiflerinin kaçacağına işaret eder. Portakal bahçesi görmek ise mal edinmek, beklenmedik şekilde mülk sahibi olmak veya atadan kalan bir meskenin değerlenmesi nedeni ile bir anda mali açıdan rahat etmek manasına gelir.

Rüyada Portakal Soymanın Psikolojik Yorumu

Gizli kapaklı işlerden hoşlanmayan ve hayatını tamamen dürüstlük, açıklık ilkelerine göre sürdüren kişilerin prensipli hayatlarına işaret eder. Şeffaflığa verilen değerin de göstergesi olan rüya her koşulda ilkeli şekilde davranmanın ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!