RuyaTabirleri.com

Rüyada Portakal Suyu Görmek

Rüyada portakal suyu görmek, dostlarla beraber yapılacak güzel bir plana, kalabalıklar halinde tatile çıkmaya, yeni eşyalar almaya ve keyifli zamanlara yorumlanır. Helal yollardan kazanılan rızka işaret ettiği gibi, bekar kimseler için çok neşeli ve dışa dönük hareketleriyle sempati toplayan biriyle tanışmak, herkesin onay vereceği, güzel bir aşka yelken açmak anlamına da gelir. Verimi yüksek, maddi olarak tatmin eden ve manevi açıdan da kişiye başarının getirdiği büyük bir özgüven sağlayacak girişimlerin de işaretidir. Ev veya arsa gibi büyük gayrimenkuller almak için yapılacak birikimlere, zengin bir hayat sürmek için bugünlerde tasarruf edildiğine de alamettir.

Rüyada Portakal Suyu Sıkmak

Kişinin azmi sayesinde elinden hiçbir şeyin kurtulmadığına, her işi hakkıyla yerine getirdiği gibi, ticaretle uğraşanların da çalışanlarına eşit seviyede muamele ettiğine, kimsenin hakkını yememeye özen gösterdiğine, bu sayede çalışanlarından daha yüksek verimler aldığına yorulur. Portakal suyu sıkan rüya sahibinin iş konusunda ciddi rakipleri olduğu için daha çok çalışması gereken bir sürece girmesi söz konusudur. Kemer sıkma durumlarına da işaret eden rüya, kişiye harcamalarını dikkatli yapması gereken bir süreç içinde bulunduğuna da dikkat çeker.

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Hastalık yüzünden tadı kaçan kişilerin kendilerini toparlamaya başlayacaklarını ve iyileşme sürecine girerek psikolojik açıdan daha mutlu hissedeceklerini alamet eder. Portakal suyu içen kişiler borçları ile ilgili başvurdukları yardımlardan olumlu sonuçlar alırlar. Kredi çekmek veya işe yatırım yapmak anlamına da gelen rüya, bekar kişiler için sürekli yolculuk edip, yeni yerler görecekleri, yeni arkadaşlıklar kuracakları bir topluluğun içine girecekleri şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Portakal Suyu Görmenin Psikolojik Yorumu

Yardımsever bir kişiliğe sahip olunduğuna, her zor durumda olan kişi için bir şeyler yapmaya çalışıldığına işarettir. Genellikle vicdan sahibi kişilerin gerçek hayatlarında başkalarını da düşünerek hareket etmelerine, kendi dertlerini bir kenara bırakıp sevdikleri için bir şeyler yapmak istemelerine, sevgi dolu bir kalbe sahip olduklarına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,