RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Portakal Yemek

Rüyada portakal yemek, portakalın tadına bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Eğer tatlı ise, çok hayırlı bir şekilde rüya sahibine gelecek ve büyük bir sıkıntısını çözmesine yardım edecek mala işaret eder. Eğer portakal ekşi ise, rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük sıkıntılar yaşayarak üzüntü ve endişe ile başa çıkmaya çalışacağına alamet eder.

Rüyada Portakal Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok güzel bir işe girerek uzun zamandan beri olmadığı kadar rahat bir konuma geleceğine, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine rivayet eder.

Rüyada Ekşi Portakal Yemek

İş hayatında çok büyük sorunlar ile yüz yüze gelineceğine, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, bu yüzden çok büyük parasal sıkıntının kucağına düşüleceğine, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına ve yakın bir zamanda bir hastalık riski ile karşılaşılacağına tabir edilir.

Rüyada Elma Portakal Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok çalışarak ve çok emek vererek bir yerlere geleceğine, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve başı çok sıkışmış olan arkadaşlarından birine yüklü miktarda parasal destekte bulunacağına işaret eder.

Rüyada Çürük Portakal Yemek

Rüya sahibinin, ailesi ile arasında sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına delalet edilir. Rüyayı gören kişinin, gireceği bir işte etrafındaki insanların birinden bir ihanet göreceğine, bu ihanetten ötürü iş hayatında sıkıntı yaşayacağına ve bu sıkıntıların sonunda çok zor ve geri dönüşü olmayan kararlar vereceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,