RuyaTabirleri.com

Rüyada Poşet Görmek

Rüyada poşet görmek, ketum olan bir insanın varlığına işaret eder. Rüya sahibinin kişisel meseleler ve ailevi konular hakkında konuşmayan, kimsenin de bu tarz sorunları hakkında yorum yapmayı tercih etmeyen bir kişiliği olduğu anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin düşüncelerini genellikle kendine saklamayı seçen, haddini bilen, sessiz, sakin ve az konuşan kimse olduğuna işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin kazancını gereksiz yere harcamadığına, bir kısmını da yarınlarını düşünerek bir köşeye attığına tabir edilir.

Rüyada Poşet Aramak

Rüyasında poşet aradığını gören kişinin gelirinin, hayatını rahat şekilde yaşamaya yetmediğine bu nedenle de kendisinin daha iyi bir iş ya da ikinci, üçüncü gelir kaynakları aradığına rivayet edilir. Rüya sahibinin geçimini daha kolay hale getirmek için arayış içinde olduğu anlamına gelir.

Rüyada Poşet Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin maddi zarar uğrayacağı işlere düşünmeden, kar elde etme garantisi olmadığı halde tereddütsüz atılacağına bundan ötürü de hayal kırıklığına uğrayarak, istediğini elde edemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Poşet Dolusu Para Görmek

Rüya sahibinin lüks ve konforlu bir yaşamın özlemini duyduğuna, ileride rahat edebilmesi için şimdiden çok çalıştığına ve mücadele ettiğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin kar elde etmek için kafasında bazı yeni fikirler olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Poşet İçinde Balık Görmek

Rüyayı gören kişinin ticaretten yana kısmetinin ve şansının açılacağına, kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine delalet eder.

Rüyada Poşet İçinde Ekmek Görmek

Helal rızık ve makbul olan paraya tabir edilir. Rüya sahibinin alın teri ve emeği karşılığında alacağı para ile gönül rahatlığı içinde yaşayacağına ve karnını doyuracağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Poşet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. burçin (07 Aralık 2014 saat: 10:03)

    Ben rüyamda abimle birlikte odadaydim abim sana para veriyimmi diyor. Ben de olur diyorum abim bir poşet çıkariyor poşetin içinde başka şeylerde var ama 35 TL de var ama paralar birlik sonra odaya annem geliyor ben parayi saklıyordum annem gittikten sonra ben poşeti tekrar yere Döküyorum. Şimdiden teşekkürler

  2. nese (30 Mart 2014 saat: 01:21)

    Merhaba ben rüyamda bir ekmek fırınına gidip birden fazla ekmek alıyorum Fırıncılar la da sohbet ediyorum o arada Karnım acıkmış sandwich ekmeklerden de 1 tane alıp yarısını yiyorum yarısını da evde yerim diyorum ( Annemler masayı hazirliyormus güya akşam yemeği için) ve fırında havuç ta satılıyormus havuç ta alıyorum taze güzel havuç ama yemedim ekmekle aynı posete koyup eve koyuldum (sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz inşallah güzel günler i işaret ediyordur yarım ekmek aklıma takıldı özellikle ömrün azlığı gibi şeylerde okudum tabirinizi sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden teşekkürler. )

  3. Nurçin (09 Ocak 2014 saat: 08:24)

    Öncelikle merhaba ben ve eşim şehir değiştirmek istiyoruz ancak benim ailem onlara işlerde yardımcı olduğum için bu değişikliği istemiyor bende dün akşam bununla ilgili istihareye yattım ve şöyle bir rüya gördüm eşim geliyor ben yanına gidip kucağına oturuyorum oda bak babamda burda diyor bir dönüyorum kafası normalden büyük ve çok uzun boylu sanki Tarık Akana benzeyen bir adam benim kayınpederim miş biraz ilkiliyorum.(gerçekte kayınpederim böyle biri değil) bana gülümsüyor. Börek var size çay koyayım deyip kalkıyorum Kettılın orada dolaba poşet sıkışmış onu çekip kurtarıp çayı koyarken uyandım. Bu rüya ve tabiri benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,