RuyaTabirleri.com

Rüyada Poşet Görmek

Rüyada poşet görmek, ketum olan bir insanın varlığına işaret eder. Rüya sahibinin kişisel meseleler ve ailevi konular hakkında konuşmayan, kimsenin de bu tarz sorunları hakkında yorum yapmayı tercih etmeyen bir kişiliği olduğu anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin düşüncelerini genellikle kendine saklamayı seçen, haddini bilen, sessiz, sakin ve az konuşan kimse olduğuna işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin kazancını gereksiz yere harcamadığına, bir kısmını da yarınlarını düşünerek bir köşeye attığına tabir edilir.

Rüyada Poşet Aramak

Rüyasında poşet aradığını gören kişinin gelirinin, hayatını rahat şekilde yaşamaya yetmediğine bu nedenle de kendisinin daha iyi bir iş ya da ikinci, üçüncü gelir kaynakları aradığına rivayet edilir. Rüya sahibinin geçimini daha kolay hale getirmek için arayış içinde olduğu anlamına gelir.

Rüyada Poşet Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin maddi zarar uğrayacağı işlere düşünmeden, kar elde etme garantisi olmadığı halde tereddütsüz atılacağına bundan ötürü de hayal kırıklığına uğrayarak, istediğini elde edemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Poşet Dolusu Para Görmek

Rüya sahibinin lüks ve konforlu bir yaşamın özlemini duyduğuna, ileride rahat edebilmesi için şimdiden çok çalıştığına ve mücadele ettiğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin kar elde etmek için kafasında bazı yeni fikirler olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Poşet İçinde Balık Görmek

Rüyayı gören kişinin ticaretten yana kısmetinin ve şansının açılacağına, kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine delalet eder.

Rüyada Poşet İçinde Ekmek Görmek

Helal rızık ve makbul olan paraya tabir edilir. Rüya sahibinin alın teri ve emeği karşılığında alacağı para ile gönül rahatlığı içinde yaşayacağına ve karnını doyuracağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,