RuyaTabirleri.com

Rüyada Post Görmek

Rüyada post görmek, diğer rüya ögeleriyle birlikte değerlendirilmeli ve postun şekline, rengine veya ne postu olduğuna göre yorumlanmalıdır. Genel şekilde yorumlanırsa, post gören kişi, tehlikeleri sezen ve hayatındaki riskleri en aza indirebilmek için çeşitli önlemler almaya çalışan biridir ve özellikle de iş hayatına yönelik gelebilecek saldırılara önceden hazırlıklı olacağı için yara almayacak demektir. Rüya sahibinin kriz anlarında ve sorunlar karşısında zekasını kullanarak ve sağduyuyu asla elden bırakmayarak hareket ettiğine de yorumlanır. Kişinin kendisi için çok zahmetli bir yola gireceğini ama bu yolun sonuna hayal ettiği noktaya, en başarılı şekilde ulaşacağına, çekeceği tüm sıkıntılara değecek ve unutturacak bir mutluluk yaşayacağını alamet eder. Düşman sahibi olanlar için saldırılardan zarar görmeyecek olmaya ve düşmanları her fırsatta geri püskürteceğini de alamet eder.

Rüyada Koyun Postu Görmek

İslami açıdan, kişinin huy güzelliği ve ahlaki olarak tüm çevresince takdir gören, beğeni toplayan ve pek çok davranışı örnek alınan biri olduğuna yorumlanır. Koyun postu, manevi olarak da güçlü olunduğuna, küçük sorunlarda pes etmek yerine kişinin sorumluluk bilincinde hareket edeceğini de tabir eder. Yaşamın her alanında aşamalar kaydedileceğini müjdeleyen rüya, bir türlü geçmeyen bir hastalığın iyileşeceğine, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına ve alınacak rahat nefese de işaret eder.

Rüyada Yere Post Sermek

Rahat bir hayatın işaretidir. Rüya sahibi hem mental olarak, hem de yaşamsal açıdan son derece refah içinde yaşamakta olduğundan keyfinin de uzun süreceğini bildirir. Evine post serdiğini gören kimseler oldukça zengin bir hayat sürerler ve çocuklarına da hatırı sayılır bir miras bırakırlar.

Rüyada Post Görmenin Psikolojik Yorumu

Bitmiş ilişkileri sembolize eder ve kişinin geçmişte kalan bir ilişkisiyle ilgili aklında hala soru işaretleri olduğuna, bazı pişmanlıklar yaşadığına ve zaman zaman geri dönmek istediğine de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Post Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Osman (20 Aralık 2016 saat: 13:13)

    Ruyada 2.3 arkadaşla köy yerinde gezerken post görüyorum çokça ve ben şikayet etmek istedim bunlar tilki anlayıp poşetlerini satıyor diye yere servisler kurusun diye 10.15 tane saydım ama hava şişli idi ve nemli idi akşam saatlerinde..sonra uyanim

  2. Esra (08 Ekim 2016 saat: 11:27)

    Evde pencereden bakıyorum evde kayinvaldem vs var pencereden siyah inek görüyorum yanında koyunlar bide kadın koyunun birini alıyor benim iyice görecem yere geliyor pencereye köyünün postunu cikartiyo daha sonra beyaz bi post takıyor koyun onu giyiyor tuvaletini vs yapıyor koyun.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,