RuyaTabirleri.com

Rüyada Poz Vermek

Rüyada poz vermek, aşırı şımarık hareketleri ile kişinin zaman zaman ağır eleştirilere maruz kalacağını, kötü niyetli olmasa dahi anlık heyecanlara yenik düşerek başkalarını küçümseyen davranışlar sergilediğini ve bu durumun da arkadaş çevresinde nahoş şekilde karşılandığını bildirir. Poz verdiğini gören kimse, yaşamındaki sorunlara derinlemesine inmek yerine, her şeyi kestirme yoldan ve yüzeysel halletme yoluna gittiği için, bir süre sonra aynı sorunlarla yeniden baş etmek zorunda kalır. Böbürlenmeye ve sahip olunan mal, mülkle ilgili konuşmaya, insanlara yaşamının ne kadar güzel olduğunu kanıtlamak için pek çok saçma hareket yapıldığına da işarettir. Gereksiz işlerle uğraşmanın ve zaman kaybetmenin kişinin geleceği için hiç de hayırlı olmayacağına, ileride çok büyük pişmanlıklar duysa da zamanı geri alamayacak olduğundan üzüntü çekeceğini de delalet eder.

Rüyada Fotoğrafçıya Poz Vermek

Şöhret olmak için yanıp tutuşan kimselerin, bu uğurda çok büyük zararlar görebileceklerini ve özellikle ailelerini zor durumda bırakacak bazı kararlar alabileceklerini bildirir. Rüya sahibinin hayallerine ulaşmak isterken atacağı adımlara çok dikkat etmesi gerektiğini, kendisinden yararlanmak isteyen kimselere karşı da temkinli olmasının iyi olacağını vurgular. Bir erkeğin bu rüyayı görmesi, geceleri uykusunu dahi kaçıracak bir sıkıntı yaşayacağını ve özellikle aşk hayatıyla ilgili söylediği bir yalanın ortaya çıkmasından sonra duyacağı mahcubiyeti, çok sevilen bir insanı kaybetmeyi ve ayrılıklar yaşamayı da işaret eder.

Rüyada Ayna Karşısında Poz Vermek

Bencilce tutumları ile iş yerinde olumsuz şekilde eleştiri alacak olan rüya sahibinin, negatif davranışlardan vazgeçmesine ve söylediği küçük yalanlar yüzünden hoş olmayan durumlara düşeceğini işaret eder. Kendinden başkasını düşünmediği için arkadaş çevresinin kendisinden uzaklaşması sonucunda kişinin yalnızlık çekeceğini de bildirir.

Rüyada Poz Vermenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisini çok fazla önemsemesine ve hatta narsistik boyuttaki davranışlara sahip olduğunu işaret eder. Bencilliğin, gösterişin ve kişinin bedenine duyduğu hayranlığın da sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!