RuyaTabirleri.com

Rüyada Prens Görmek

Rüyada prens görmek, kolay yollardan gelir elde edileceğine, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, ruhun esenlik bulup aydınlanacağına ve dönüm noktası sayılacak kararlar alıncağına rivayet edilir.

Rüyada Prens ve Prenses Görmek

Kişinin geçim derdinin biteceğine, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından arınacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Beyaz Atlı Prens Görmek

Özgüven sahibi olmaya vesile olacak güzel, önemli ve büyük işler yapmaya, zaferden zafere koşmaya, mutlu olmaya, baht açıklığına, hayırlara ermeye ve dilekleri gerçekleştirme olanağı bulmaya rivayet edilir. Hayat içerisinde çok büyük mutluluklara sahip olunacağına, sorunların biteceğine, rahat günlerin yaklaşmakta olduğuna delalet eder.

Rüyada Prens Olduğunu Görmek

İş hayatında çok büyük kazanç elde edileceğine, ortaya konulan bir proje sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, hayal edilen herşeye yakın zaman içinde kavuşulacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına ve zor işlerin çok başarılı ve yüklü miktarda kar getirecek şekilde yapılacağına alamet eder.

Rüyada Prens Evlenmek

Uzun zamandan beri arzu edilen ve hayali kurulan şeylere ulaşılacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir dosttan destek görüleceğine ve çok mutlu olunacağına rivayet eder. Ortak olarak girilecek bir işten çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına ve üzüntü veren olayların kısa zamanda biteceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: