RuyaTabirleri.com

Rüyada Prenses Görmek

Rüyada prenses görmek, kendini herkesten üstün, güzel ve zeki olarak gören, her şeyi en iyi kendisinin bildiğine inana ukala bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Haddini aşan, durması gereken yeri bilmeyen ve sivri dili ile insanları rahatsız ve huzursuz eden biri ile tabir edilir. Kişinin büyük sözler eden, zenginliği ile övünen ve başkalarına tepeden bakan kimse olduğuna delalet eder.

Rüyada Prenses Olmak

Rüyada prenses olmak, rüya sahibinin başarıları sayesinde çok kişinin takdirini toplayacağına ve onlardan övgü dolu sözler duyacağına delalet eder. Kişi, emeğinin ve fedakârlığının karşılığını hem maddi hem de manevi anlamda alacak demektir.

Rüyada Prenses Elbisesi Görmek

Rüyada prenses elbisesi görmek, rüyayı gören kişinin çok güzel günler geçireceğine, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına işaret eder.

Rüyada Prenses Elbisesi Giymek

Rüyada prenses elbisesi giymek, rüya sahibinin aradığı ve beklediği şansı ve kısmeti yakalayacağına, geleceğinin parlak olacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve zenginliğinin de huzurunun da kalıcı olacağına alamet eder.

Rüyada Prenses Tacı Görmek

Rüyada prenses tacı görmek, rüyayı gören kişinin tereddüt ederek ve korkarak atacağı bir adımın kendisine hayır ve şans getireceğine işaret eder. Kişi, küçük bir sermaye ile olacağına hiç de inanmayarak gireceği bir işin kendisine beklemediğinden de fazla kar getireceğine delalet eder.

Rüyada Prenses Tacı Takmak

Rüyada prenses tacı takmak, rüya sahibinin muradına ereceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, özlem gidereceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Prens Görmek

Rüyada prens görmek, rüyayı gören kişinin gönlünün sahibini bulacağına, onunla ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına ve kendisinden hayırlı evlat sahibi olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: