RuyaTabirleri.com

Rüyada Priz Görmek

Rüyada priz görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında sergileyeceği performans sayesinde büyük işlere imza atıp büyük paralar kazanacağına ve bu sayede mal mülk sahibi olarak gelecekte mutlu ve huzurlu yaşayacağına delalet edilir. Aynı zamanda, hayırlı birini bularak hayatını birleştireceğine ve sağlıklı ve ferah günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Duy Görmek

Rüyada duy görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta çok güzel şeyler yaşanacağına, herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına ve var olan sıkıntıların tek tek ortadan kalkacağına işaret edilir.

Rüyada Elektrik Fişi Görmek

Rüyada elektrik fişi görmek, rüya sahibinin, yapmak için çok uğraştığı bir iş için eş, dost, akraba ya da arkadaşlarının birinden yardım ve destek alıp çok iyi yerlere geleceğine yorumlanır. Aynı zamanda, yaşanacak günlerin çok güzel ve mutluluk dolu olacağına delalet edilir.

Rüyada Elektrik Sigortası Görmek

Rüyada elektrik sigortası görmek, rüyayı gören kişiyi, yapacağı işlerde, gerçekleştirdiği faaliyetlerde kısacası tüm hayatında koruyan ve başının belaya girmesine engel olmaya çalışan birinin var olduğuna tabir edilir. Ayrıca, eldeki imkânların gerektiği yerde gerektiği kadar yani kararında kullanılmasına ve daha sonra ortaya çıkacak sorunların önüne geçilmesine işaret edilir.

Rüyada Sigorta Atması

Rüyada sigorta atması, yapılacak bir işte destek olmaya ve yardım etmeye gelecek kişinin zor duruma düşmesine ve yardım alacak hale gelmesine yorulur.

Rüyada Elektrik Sigortasının Bozulması

Rüyada elektrik sigortasının bozulması, bir anlık boşluktan ötürü çok kısa süreli bir sıkıntıya yakalanmaya ve daha sonra bu sıkıntıdan kurtulmaya delalet edilir.

Rüyada Şalter Görmek

Rüyada şalter görmek, sigorta ile aynı anlama gelir. Yani, rüya sahibini, girişeceği işlerde ve ortaya koyacağı çalışmalarda destekleyen aynı zamanda sürekli koruyup kollayan birinin olduğuna yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,