RuyaTabirleri.com

Rüyada Profesör Görmek

Rüyada profesör görmek, rüya sahibinin çok mutlu olacağı haberler alacağına delalet eder. Bu rüya, rüyayı gören kişiden daha ziyade çevresindekilere, ailesine ya da yakın akrabalarına tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde meydana gelecek olan güzel gelişmelere ve kendisinin de bu gelişmelerden mutlu olacağına ve bu sayede kendi payına düşeni yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Profesör Olduğunu Görmek

Rüyada profesör olduğunu görmek, kişinin hayatı boyunca hayal kırıklığı yaşamayacağına, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına ve gönlünce bir yaşamı olacağına tabir edilir.

Rüyada Dekan Görmek

Rüyada dekan görmek, rüya sahibinin hayırlı olacak bir görev için bir yere gideceğine işaret eder. Yenilik anlamına gelirken, kişiye mutluluk, kazanç ve mal getirecek olan bir yola gideceğine yorulur.

Rüyada Öğretim Görevlisi Görmek

Rüyada öğretim görevlisi görmek, kişinin sorunların ve zorlukların üzerine gitme cesaretine, gücüne ve kudretine sahip olduğu anlamına gelir. Kişi bu azmi sayesinde umutsuzluğa düşmeyerek, soğukkanlı ve sağduyulu oluşu sayesinde hiçbir problemin altında kalmayacak demektir.

Rüyada Rektör Görmek

Rüyada rektör görmek, rüyayı gören kişinin hayallerinin, hedeflerinin ve ticaretle ilgili beklentilerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Kişinin, peşinde koştuğu karlı işin kendisine hayırlısıyla nasip olacağına delalet eder.

Rüyada Danışman Görmek

Rüyada danışman görmek, rüyayı gören kişinin attığı her adımı alanında uzman olan kimselere danışarak yaptığına, risk almaktan çekindiğine ve kaybetmeye tahammülü olmadığına tabir edilir.

Rüyada Araştırma Görevlisi Görmek

Rüyasında araştırma görevlisi gören kişinin her işi gücü rast gidecek ve kişi hedeflediği kar marjını yakalamayı başaracaktır diye yorumlanır. Sıkıntıların ve sorunların çözüleceği, rüya sahibinin kafasının da gönlünün de rahat edeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Profesör Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yılmaz demirel (14 Ekim 2015 saat: 23:01)

    ruyamda profesor nevzat hocayı goruyorum elime beyaz kagitlar verip sekiller verip ciz diyor sonra konusuyoruz. ben dertlerimi anlatmaya baslayinca aglamaya basliyor ve sonrasinda uyaniyorum ertesi gun gercektende orayi cagiriyorlar bizi oglumda. dolayi ve sonrasi uzayip gidiyor

  2. pınar kapar donar (30 Kasım 2014 saat: 11:18)

    Rüyada üniversite deydik. Profesör olan hocamla arabaya bindik. O arabayı sürüyordu bende onun yanında oturuyordum. Üniversiteden arabayla çıktık. Şehirde bir yere gideceğiz. Ama annemlerin köyünde evlerinin olduğu yerden geçtik. Engelli bir amcam var onu gördük. Ona sigara verdim bir tanede ben içtim. Amcam bahçenin kapısını kapanmıştı. Bana kapıyı kapatmışım dedi.ben açarım dedim. Arabadan indim koştum kapıyı açtım. Araba kapıdan çıktı. Ben yine arabaya bindim. Hocam ayağımın altına dokundu bende onun elini çektim.daha sonra uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,