RuyaTabirleri.com

Rüyada Profesör Görmek

Rüyada profesör görmek, rüya sahibinin çok mutlu olacağı haberler alacağına delalet eder. Bu rüya, rüyayı gören kişiden daha ziyade çevresindekilere, ailesine ya da yakın akrabalarına tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde meydana gelecek olan güzel gelişmelere ve kendisinin de bu gelişmelerden mutlu olacağına ve bu sayede kendi payına düşeni yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Profesör Olduğunu Görmek

Rüyada profesör olduğunu görmek, kişinin hayatı boyunca hayal kırıklığı yaşamayacağına, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına ve gönlünce bir yaşamı olacağına tabir edilir.

Rüyada Dekan Görmek

Rüyada dekan görmek, rüya sahibinin hayırlı olacak bir görev için bir yere gideceğine işaret eder. Yenilik anlamına gelirken, kişiye mutluluk, kazanç ve mal getirecek olan bir yola gideceğine yorulur.

Rüyada Öğretim Görevlisi Görmek

Rüyada öğretim görevlisi görmek, kişinin sorunların ve zorlukların üzerine gitme cesaretine, gücüne ve kudretine sahip olduğu anlamına gelir. Kişi bu azmi sayesinde umutsuzluğa düşmeyerek, soğukkanlı ve sağduyulu oluşu sayesinde hiçbir problemin altında kalmayacak demektir.

Rüyada Rektör Görmek

Rüyada rektör görmek, rüyayı gören kişinin hayallerinin, hedeflerinin ve ticaretle ilgili beklentilerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Kişinin, peşinde koştuğu karlı işin kendisine hayırlısıyla nasip olacağına delalet eder.

Rüyada Danışman Görmek

Rüyada danışman görmek, rüyayı gören kişinin attığı her adımı alanında uzman olan kimselere danışarak yaptığına, risk almaktan çekindiğine ve kaybetmeye tahammülü olmadığına tabir edilir.

Rüyada Araştırma Görevlisi Görmek

Rüyasında araştırma görevlisi gören kişinin her işi gücü rast gidecek ve kişi hedeflediği kar marjını yakalamayı başaracaktır diye yorumlanır. Sıkıntıların ve sorunların çözüleceği, rüya sahibinin kafasının da gönlünün de rahat edeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: