RuyaTabirleri.com

Rüyada Program Görmek

Rüyada program görmek, yeni bir iş hayatına atılım yapılacağını, kişinin karşısına çıkan değişik, heyecan verici ve eğlenceli fırsatları ifade eder. Şanslı ve keyifli geçecek bir döneme girildiğini bildiren rüya, disiplinli çalışmalar yapmanın neticesinde yüklü paralar elde etmeye, hayata dair isteklerin tek tek yerine geleceğine işaret eder. Genç kimseler için işlerine girip askerliklerini yaptıktan sonra evlilik hazırlıklarına başlayacaklarını, ailelerinin sözlerini dinleyerek hareket ettikleri için hayatlarına dair herhangi bir risk söz konusu olmayacağından mutlu olacaklarını tabir eder. Televizyon programı görmek, sosyal hayatın yoğunlaşacağına, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına alamettir. İş eğitimlerine katılmak, görevli olarak başka ülkeye veya şehre gitmek gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Program Yapmak

Rüya sahibi yapacaklarını bir program haline getirdiğini, listelediğini görüyorsa hayat boyu başarı elde eder ve önüne çıkan hiçbir engele takılmadan yaşamını sürdürür. Program yapan kişilerin evlilikleri düzenli ve sakin geçer. Çocukların iyi eğitim alarak ilerde isim yapan kişiler olacaklarını, kendi hayatlarını kurtarıp ayakları üzerinde duracaklarını ve maddi herhangi bir güçlük içine girmeyeceklerini de tabir eder.

Rüyada Televizyon Programı Sunmak

Şöhrete işaret eder ve güzel sanatlar alanında yahut iletişim üzerine çalışmalar yapılacağını ve bu konularda yetkin biri haline gelerek başkalarına da yardımcı olunacağını ifade eder. Araştırma görevliliği yahut üniversitede eğitmenlik gibi mesleklere de işaret eden rüya, iş alanında parlak bir kariyeri müjdelerken, kişinin neşeli insanlarla arkadaşlık edeceğini, sürekli fırsatlarla karşılaşarak hayatını yeniden yapılandırma imkanı bulacağını da alamet eder.

Rüyada Program Görmenin Psikolojik Yorumu

Eğlenceden ve kalabalıktan hoşlanan, sosyal yaşantısı güçlü kimseleri ifade eden rüya, geçmiş yaşantısıyla barışmış kimselerin geleceğe daha umut dolu baktıklarını ve karamsarlıktan ziyade olayları olduğu gibi kabul ederek yaşadıklarını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!