RuyaTabirleri.com

Rüyada Protez Görmek

Rüyada protez görmek, geçici çözümler bulmak, bozulan işleri düzeltene kadar tanıdık kimselerden yardım almak, hayatını daha rahat idame ettirebilmek için gayrimenkul satıp refaha ermek anlamına gelir. Sağlıkla ilgili bazı pürüzlerin gündeme geleceğini ifade eden rüya, kişinin durumunu kabullenerek ve şikayet etmeden yaşamaya çalışacağını, işinin kıymetini bileceğini ve bu dönemde önemli bir değişiklik yapmaması gerektiğini vurgular. Protez görmek yolunda giden işlerde veya hayat koşullarında bir anda meydana gelen olumsuz gelişmelere işaret ederken, isyan etmeden hareket etmenin altını çizer. Zor günleri atlatmak için sabretmesi gereken rüya sahibinin, eski gücüne kavuşamasa da, başkalarına muhtaç kalmayacak şekilde yaşayacağını, sağlık sorunları canını sıksa da, ölümcül sonuçlarla karşılaşmayacağını da bildirir.

Rüyada Diş Protezi Görmek

Ele geçecek paranın kişiyi zengin etmese de fakirleşmesini önleyeceğini, belli bir hayat standardı tutturan kişilerin fazla açılmadıkları takdirde kendi yağlarında kavrulacaklarını bildirir. Emekli aylığı bağlanması, küçük bir ev almak gibi anlamlara da gelen rüya, elden ayaktan düşmeden, kendi işlerini yapacak kadar sağlıklı bir hayat sürüleceğini de delalet eder. Diş protezi görmek düzenli bir hayata geçmenin, işlerden kar etmenin ifadesiyken, genç biri diş protezi taktırırsa erken yaşta sorumluluk altına gireceğini ve olgunlaşacağını haber verir.

Rüyada Bacak Protezi Görmek

Güven duyulan, yakın olunan, sırların anlatıldığı bir arkadaşla yolları ayırmaya yorumlanır. Araya giren soğukluk, duyulan bazı sözler nedeniyle bu kimseyle yaşanacak kırgınlığın uzun süreceğine, kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine alamettir. Aile üyelerinden herhangi bir destek almadan, kendi bileğinin gücüyle çalışıp para kazanan rüya sahibinin iş hayatında da hak ettiği yere gelmek için çok çalıştığını bildirir.

Rüyada Protez Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini yetersiz, eksik hissetmenin, yakın çevre tarafından yalnız bırakıldığını düşünmenin ifadesidir. Rüya sahibinin tek başına iş yapmaktan çekindiğini, başarısızlık korkusu yaşadığını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!