RuyaTabirleri.com

Rüyada Psikolog Görmek

Rüyada psikolog görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yaşadığı sorunları atlaması için kendisi ile birlikte çaba sarfeden bir kişi olduğuna, bu kişi sayesinde iş konusunda birçok adım atılacağına, başarılı bir kişi olunacağına, yapılacak bazı çalışmalar sayesinde yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımlara bulunacağına alamet eder.

Rüyada Psikolog Olmak

Aile hayatında ve iş hayatında rüyayı gören kişinin, çok daha yumuşak başlı, anlayışlı ve daha sıcakkanlı bir kişi olması gerektiğine, eğer böyle bir kişi olursa insanlar tarafından çok daha fazla sevileceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına delalet eder.

Rüyada Psikolog Olduğunu Görmek

Rüyada psikolog olmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok daha esnek bir kişi olması ile işlerinde çok hayırlı ve başarılı olayların yakın bir zamanda yaşanacağına ve bu sayede daha mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Psikolog ile Konuşmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çeşitli sorunlar ile uğraşmak zorunda olduğuna, bu sebeple çok zor zamanlar geçirdiğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada Psikologa Gitmek

Karşılaşılan zorluklar ile ilgili olarak çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibine, yardım edip işlerini yoluna sokması için yardımcı olan bir kişi olduğuna ve bu kişinin yakın bir zaman içinde rüya sahibine kimseden görmediği kadar büyük bir destek vereceğine tabir edilir.

Rüyada Psikiyatri Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında başının sıkıştığı bir zamanda kendisine yardım edecek bir kişi sayesinde çok sevindirici bir haber alacağına ve büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Psikolog Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. melis (16 Ocak 2015 saat: 19:43)

    Rüyamda annem ben ve pek hoslanmadigim bir bicimde psikolog var. annem benim tam bir gerizekali oldugumdan aşağilar bir bicimde psikologa bahsediyor psikolog da ayni sekilde yine beni aşagiliyor. ben cok agliyorum. daha sonra kenarlarinda rengarenk cicekler olan bir havuzun kenarina oturuyorum. annemde yanimda oturuyor. sonra uyaniyorum. uyandigimda yastigim bayaa islakti ve golerimde sisti. simdiden teşekkürler.. :)

  2. Duygu Yıldıran (11 Ocak 2015 saat: 09:36)

    Biseyler yiyordum. Ve bunu yutmuyordum. Arkqdasimda yedi ama yutuyordu. Sonra okulumuzun rehber ogretmenine gittik arkadasim biseyler soyledi. Ve benim yemegi yuttmadigim icin komik gorundugm icin bana guldu. Ondan sonra rehber ogretmeni duygu sen biseyler soylicekmisin dediginde konusmak zorunda kaldigin icin azimda bider varken konustum ve yanlislilka somu dedim. ( Biliyosunuz somu sismanlarla yapilan bir gures ) Oda sali gunu rehberlik odasina ugramami istedi. Bende gittim. Arkadasim bana gulmeye devam etti. Ve bitti hemen cevaplarsaniz sevinirim…. Lutfen pazartrsiye cevaplayin..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,