RuyaTabirleri.com

Rüyada Psikolog Görmek

Rüyada psikolog görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yaşadığı sorunları atlaması için kendisi ile birlikte çaba sarfeden bir kişi olduğuna, bu kişi sayesinde iş konusunda birçok adım atılacağına, başarılı bir kişi olunacağına, yapılacak bazı çalışmalar sayesinde yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımlara bulunacağına alamet eder.

Rüyada Psikolog Olmak

Aile hayatında ve iş hayatında rüyayı gören kişinin, çok daha yumuşak başlı, anlayışlı ve daha sıcakkanlı bir kişi olması gerektiğine, eğer böyle bir kişi olursa insanlar tarafından çok daha fazla sevileceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına delalet eder.

Rüyada Psikolog Olduğunu Görmek

Rüyada psikolog olmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok daha esnek bir kişi olması ile işlerinde çok hayırlı ve başarılı olayların yakın bir zamanda yaşanacağına ve bu sayede daha mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Psikolog ile Konuşmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çeşitli sorunlar ile uğraşmak zorunda olduğuna, bu sebeple çok zor zamanlar geçirdiğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada Psikologa Gitmek

Karşılaşılan zorluklar ile ilgili olarak çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibine, yardım edip işlerini yoluna sokması için yardımcı olan bir kişi olduğuna ve bu kişinin yakın bir zaman içinde rüya sahibine kimseden görmediği kadar büyük bir destek vereceğine tabir edilir.

Rüyada Psikiyatri Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında başının sıkıştığı bir zamanda kendisine yardım edecek bir kişi sayesinde çok sevindirici bir haber alacağına ve büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!