RuyaTabirleri.com

Rüyada Puan Görmek

Rüyada puan görmek, çabalamanın, elindeki imkanları sonuna kadar kullanmanın ve yılgınlığa düşmemenin işaretidir. Rüya sahibinin giderek daha güçlü bir kişiliğe sahip olacağını, yuvasını, ailesini, arkadaşlarını ve işini her şeyden fazla önemseyeceğini, asla başarısızlığa tahammül etmeyeceğini de bildirir. Puan gören kimseler iş yerlerinde amirlerinin gözüne girer ve bir anda maaşları da artar. Terfi etmek suretiyle güzel bir kariyerin ilk adımlarını atacak olan kişinin, kendine olan güvenini tazeleyerek bundan sonrası için de çok güzel işler yapacağını, yıllar boyunca içinde sakladığı cevherleri ortaya çıkarmakta çekingen davranmayacağını, ailesi de dahil olmak üzere yakın kişiler tarafından da destek göreceğini tabir eder. Puan gören kişilerin mallarında artış olur ve yaptıkları iyi işlerin, başarıların neticesinde ödüllendirilirler. İyi para kazanılacak bir işe ve kısmetli bir eşe sahip olmak manasına da gelir.

Rüyada Puan Toplamak

Bir oyunda puan toplamak şansın yaver gideceğine ve kısmetlerin bolluğuna yorumlanır. Bir yarışmada puan topladığını ve birinci olduğunu gören kişiler hayatlarının en iyi fırsatını ele geçirirler ve bundan sonraki yaşamları hayal ettikleri gibi güzel geçer. Yalnız kimselerin yuva kurmak konusunda talihlerinin döneceklerini, bedbahtlıktan uzak, her daim kişiyi mutlu edecek insanların ve olayların etrafta olacağına da işarettir.

Rüyada Puan Kaybetmek

İş yeri kapatmak, çalışılan işte çıkacak anlaşmazlıklar yüzünden istifa etmek, kanuni haklarından feragat etmek zorunda kalmak veya boşanarak nafaka ödemek manasına gelir. Kişinin bir anlık gaflet neticesinde hayatının tam tersi bir istikamette seyretmeye başlayacağını, mutsuzluğunun nedeninin sadece kendisinin olacağını delalet eder.

Rüyada Puan Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendi yeteneklerinin farkına varamayan, hazıra konmak isteyen, başkalarının gözünde değerli olmak adına yersiz hareketlerde bulunan ve boş, sıkıcı konuşmalar yapan kişinin giderek daha da asosyal ve yalnız bir hayata sahip olduğunu ifade eder. Mutluluğu yanlış yerde aramanın ve manevi tatminsizliğin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!