RuyaTabirleri.com

Rüyada Puding Görmek

Rüyada puding görmek, yapmak istenen ve çok uzunca bir süre çeşitli şekillerde emek verilen ve neredeyse yaşam sebebi olan bir işte ortaya çıkan sorunlardan ve yaşanan ailevi sıkıntılardan ötürü çok büyük bir yıkıma ve hayalkırıklığına uğramaya delalet edilir. Yapılan işlerde birçok sorunla karşılaştıktan sonra başarı elde edilememesine ve yapılan işin heba olmasına işaret edilir.

Rüyada Jöle Görmek

Rüyada jöle görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok güzel vakit geçirdiği bir arkadaşının düğün ya da doğumgünü gibi bir eğlencesine katılıp çok güzel zaman geçirip eğlenceye katılan diğer insanları da çok eğlendireceğine tabir edilir.

Rüyada Renkli Jöle Görmek

Rüyada renkli jöle görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta rüya sahibinin karşısına çıkıp hayırlı işlere girip çok para ve mal kazanmasını sağlayacak bereketli ve kısmetli işe ya da kişiye yorumlanır.

Rüyada Jöle Yemek

Rüyada jöle yemek, rüyayı gören kişinin, kendi sağlığına, beslenmesine ve kişisel temizliğine çok önem verip özen göstermesinden ötürü herhangi bir hastalığa yakalanmayıp çok sağlıklı bir hayat süreceğine delalet edilir.

Rüyada Jöle Yapmak

Rüyada jöle yapmak, yaşanabilecek sağlık sorunlarına önlem almak ve yaşayış tarzı ve beslenme tarzı ile ilgili fikir ve bilgi almak için bir doktora ya da bu işlerde uzman olan birine başvurmaya işaret edilir.

Rüyada Jöle Satın Almak

Rüyada jöle satın almak, rüya sahibinin, sağlık ile ilgili başvurduğu birimlerden ya da kişilerden sağlık durumu ile ilgili bilgi ve belge almasına tabir edilir.

Rüyada Bekâr Birinin Jöle Görmesi

Rüyada bekâr birinin jöle görmesi, hayırlı bir kısmet ile tanışıp uzun bir beraberlik döneminden sonra evlilik için adım atılacağına delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!