RuyaTabirleri.com

Rüyada Pudra Görmek

Rüyada pudra görmek, rüyayı gören kişinin herkeslerden gizlediği bazı konuların varlığına işaret eder. Rüya sahibinin anlaşılmasını ve ortaya çıkmasını istemediği bazı konuları gölgelemek için dikkatleri başka yönlere çekme telaşında olduğu şeklinde kabul edilirken bir diğer yandan da rüya sahibine kumpas kurmaya çalışan, onu dolandırmanın, aldatmanın ve kandırmanın yollarını bulmak için uğraşan art niyetli insanların olduğuna alamet eder.

Rüyada Pudra Sürmek

Rüyada pudra sürmek iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yüzüne dozunda pudra sürmesi ve pudranın da onu güzelleştirmesi, eksiklerini tamamlayabileceğine ve kusurlarını kapatacağına işaret ederken rüya sahibinin uykusunda gereğinden fazla ya da gereğinden az pudra sürmesi de tam tersine hatalarının ortaya çıkacağına ve kendisini rezil olmuş hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Pudra Almak

Rüyayı gören kişinin oyunlarını, ikiyüzlülüklerini ve hilelerini anlayamayacağı ve asla onlarla baş edemeyeceği bazı kişilere tabir edilir ve rüya sahibinin bu kimselere karşı temkinli olması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Pudra Şekeri Görmek

Rüyayı gören kişinin özenilecek ve görüldüğünde iç çekilecek kadar kusursuz bir hayatı olacağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Pudra Rengi Görmek

Rüyayı gören kişinin neredeyse gerçekleşmesi imkânsız şeylere heveslendiğine, deyim yerindeyse kendini kandırdığına, zor ve elde edilmesi mümkün olmayan şeyleri tercih etmesinin bedelini de üzülerek, ağlayarak ve isteklerine kavuşamayarak ödediğine rivayet edilir.

Rüyada Pudra Rengi Elbise Giymek

Rüyayı gören kişinin herkesi kucaklayan, yardım eden, yaralarını sarmaya ve onları kanatlarının altına almaya çalışan kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin affetmesini bilecek kadar ince ruhlu, alçakgönüllü ve tevazu sahibi kimse olduğuna alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,