RuyaTabirleri.com

Rüyada Pul Biber Görmek

Rüyada pul biber görmek, zahmet ve meşakkatle elde edilecek paraya ve zorlukla beraber gelecek kolaylığa işarettir. Rüyada pul biber yiyen kimse, bazı zorlukla yaşar veya iş hayatında yapacağı çalışmalardan istediği sonucu alamaz. Bazen de bu rüya üzücü bir haber almaya, sıkıntı ve kedere de yorumlanmaktadır. Rüyada yemeğe pul biber döken kişi helal kazancın yanında harama da bulaşır. Bu rüya bazen de kazancınızın bir kısmını iyi bir kısmını ise kötü yollarda harcayacağınızın göstergesidir. Rüyada pul biberin genzinize kaçtığını ve sıkıntı çektiğinizi görmeniz, yağacağınız bazı hatalar sonucunda üzüntü içinde bulunacağınıza işarettir.

Rüyada Biber Görmek

Rüyada görülen biber eğer taze ve yeşilse sevinç ve mutluluğa delalet eder. Mevsiminde biber daima iyiye ve hayırlı olana yorumlanmaktadır. Rüyasında karabiber gören kişi zorlu bir seyahate çıkar. Kuru biber hayırsız bir mala ve kazanca; kırmızı biber zorlu ve çetin mücadelelere işarettir. Rüyada biber turşusu gören veya yiyen kimsenin hanımı ile arası açılır. Rüyada yeşil biber yiyen kişinin bir evladı olur veya bu rüya hamileliğe işarettir.

Rüyada Acı Biber Görmek

Rüyada görülen acı biber sıkıntı, üzüntü ve zorluk anlamına gelir. Rüyada acı biber yediği için ağzının ve dilinin yandığını görmeniz, meşakkat sonucu bir mal edineceğinize veya yakında bir belaya maruz kalacağınıza işaret eder. Bazen de bu rüya gören kişinin mide hastalığına tutulmasına, bazı alimlere göre de sağlık ve şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada Pul Biber Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen pul biber, kişinin iç dünyasında duyduğu acıların ve ıstırapların bir göstergesidir. Hayatı boyunca çeşitli sıkıntılar yaşayan veya rüyayı gördüğü zamanda bazı endişeleri bulunan kişi iç dünyasının bir yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pul Biber Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Leyla (13 Eylül 2015 saat: 20:06)

    Annem hayatta ama onu ölmüs gördüm camdan bir tabudun icindeydi ciplak olarak gördüm ve etraftakiler üzerine aci toz biber serpiyorlardi korkuyla uyandim gömmek icin götürmek istiyorlardi ben diyodum sabaha kalsin simdi götürmeyin ellerimi yüzüme kapatip agladim

  2. eliff (28 Haziran 2015 saat: 14:49)

    Sevdigim bir çocuk var ama o sevmediğini söyledi o kadar ugrastim sevgilim var diyor ama birkaç arkadaşıma sordurdum yok demiş ne zamandir konusmuyoruz dün gece ruyamda çok sacma ama pulbiber almaya giderken onunla dersanede oluyoruz avuclarimi tutup beni sevdigini soyluyordu.

  3. Elif (02 Mayıs 2015 saat: 11:06)

    Sevgilim ile bir haftadır görüşmüyoruz sebebini bilmediğim nedenden dolayı telefonumu açmadı sonra konuşalım diye bir mesaj Attı. Dün gece de rüyamda onu gördüm bir tabak pilav yiyordu ve üzerine pul biber dökmüştü.. Ne anlama geliyor ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,