RuyaTabirleri.com

Rüyada Pul Biber Görmek

Rüyada pul biber görmek, zahmet ve meşakkatle elde edilecek paraya ve zorlukla beraber gelecek kolaylığa işarettir. Rüyada pul biber yiyen kimse, bazı zorlukla yaşar veya iş hayatında yapacağı çalışmalardan istediği sonucu alamaz. Bazen de bu rüya üzücü bir haber almaya, sıkıntı ve kedere de yorumlanmaktadır. Rüyada yemeğe pul biber döken kişi helal kazancın yanında harama da bulaşır. Bu rüya bazen de kazancınızın bir kısmını iyi bir kısmını ise kötü yollarda harcayacağınızın göstergesidir. Rüyada pul biberin genzinize kaçtığını ve sıkıntı çektiğinizi görmeniz, yağacağınız bazı hatalar sonucunda üzüntü içinde bulunacağınıza işarettir.

Rüyada Biber Görmek

Rüyada görülen biber eğer taze ve yeşilse sevinç ve mutluluğa delalet eder. Mevsiminde biber daima iyiye ve hayırlı olana yorumlanmaktadır. Rüyasında karabiber gören kişi zorlu bir seyahate çıkar. Kuru biber hayırsız bir mala ve kazanca; kırmızı biber zorlu ve çetin mücadelelere işarettir. Rüyada biber turşusu gören veya yiyen kimsenin hanımı ile arası açılır. Rüyada yeşil biber yiyen kişinin bir evladı olur veya bu rüya hamileliğe işarettir.

Rüyada Acı Biber Görmek

Rüyada görülen acı biber sıkıntı, üzüntü ve zorluk anlamına gelir. Rüyada acı biber yediği için ağzının ve dilinin yandığını görmeniz, meşakkat sonucu bir mal edineceğinize veya yakında bir belaya maruz kalacağınıza işaret eder. Bazen de bu rüya gören kişinin mide hastalığına tutulmasına, bazı alimlere göre de sağlık ve şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada Pul Biber Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen pul biber, kişinin iç dünyasında duyduğu acıların ve ıstırapların bir göstergesidir. Hayatı boyunca çeşitli sıkıntılar yaşayan veya rüyayı gördüğü zamanda bazı endişeleri bulunan kişi iç dünyasının bir yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!