RuyaTabirleri.com

Rüyada Pul Görmek

Rüyada pul görmek, rüya sahibinin, başka insanların yapamayacağı ya da yapmaya cesaret edemeyeceği işler ile ve çalışmalar ile uğraşmasına ve bu şekilde heyecan yaşayıp eğlenceli zamanlar geçirmesine delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, hal ve hareketleri, yaptığı iş, giyim kuşamı ve efendi kişiliği ile insanlara özellikle gençlere örnek olacağına tabir edilir.

Rüyada Çok Büyük Pul Görmek

Rüyada çok büyük pul görmek, iş hayatında, diğer insanların cesaret ederek yapamayacağı işlerden ekmek parası kazanılmasına ve ileriki zamanlarda hayat arkadaşlığı yapacak kişi ile böyle tehlikeli ve cesaret isteyen bir yerde tanışılacağına işaret edilir.

Rüyada Pul Almak

Rüyada pul almak, insanlar tarafından çok sevilen, ilgi duyulan ve çok büyük bir şöhrete sahip bir kişi ile tanışılıp iş konusunda ortaklık kurulacağına ve birlikte çok güzel ve etkileyici işler başarılacağına yorumlanır.

Rüyada Zarfa Pul Yapıştırmak

Rüyada zarfa pul yapıştırmak, rüyayı gören kişinin, çok severek ve büyük bir heves ile yaptığı, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve en yakınındaki insanlardan bile sakladığı bir merakını sevdiği ve değer verdiği insanlara açmasına delalet edilir.

Rüyada Eşyaya Pul Yapıştırmak

Rüyada eşyaya pul yapıştırmak, rüya sahibinin, pul yapıştırdığı bütün eşyaları en kısa zamanda elde edeceğine ve böylece istediği birçok eşyaya ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Pul Biriktirmek

Rüyada pul biriktirmek ya da pul koleksiyonu yapmak, iş hayatında yaşanan sıkıntıların çözümü için hiç beklenmedik bir yerden yüklü miktarda para gelmesine işaret eder. Aynı zamanda, sosyal hayat içerisinde hiç beklenmeyen bir kişiden gelecek aşkla ilgili açıklamalara yorulur.

Rüyada Pul Yırtmak

Rüyada pul yırtmak, sosyal hayat içerisinde çok ilgi çekici birisi ile tanışıp eş ya da sevgiliden uzaklaşmaya delalettir

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!